Svrbenie uší

jaaaj

na ORL som bola raz-vtedy mi povedali,že mám vpáčený bubienok,ale nič mi na to nedali od vtedy som tam nebola je to asi 3/4 rok

Ivka 1

Mám. Keď som sa k nemu prvý krát dostala,bola som ním taká nadšená.Striekala som ním všetko,čo ma pálilo,štípalo či svrbelo. Moji najbližší sa mi doma smiali,že si ho budem striekať aj do polievky.Teraz si bez neho nevieme život ani predstaviť.Môžem odporúčiť s tým najčistejším svedomím.

Ivka 1

Jaaj skús aloe first, ten sa nám výborne osvedčil pri svrbiacich aj boľavých ušiach. Ak chceš viac info,napíš mi na mail.

zuzulieena

ahooj,takto veľmi svrbia uši aj moju mamu, vyskúšali na nej už veľa liekov,kvapiek,ale nič nepomohlo... bola si už na nosno- krčnom?(orintolaringologia myslim),alebo chodíš iba na alergo?

jaaaj

no ja mám celoročnú alergiu kombinovanú so sezónnou..lenže toto už trvá asi 1 rok a k tomu ma to ucho aj dos´t často bolí-tak raz za týždeň a mávam ho i zaľahnuté-alergologička si to vždy len zapíše a nič mi na to nedá ani ma nikde nepošle.Hmmm????

andy

neviem ci ti poradim spravne ale aj mna niekedy svrbia usi a aj hrdlo.Ale chodim alergologicke mam tabletky alerid.Nezistili mi ziadnu alergiu ,len znizenu imunitu,alebo to je od toho podla toho co si pred tym jedol.Najlepsie je ist s tym k lekarovi.Caw drzim palce.