Vypocitave mrchy? vsetky?

Príspevok v téme: Vypocitave mrchy? vsetky?
rodrigez

Zdravim vas... viem ze toto nie je moc o zdravi, ale tato stranka mi pripada ovela plnohodnotnejsia ako nejaky pokec a podobne. V kazdom pripade so zdravim to trocha spolocne ma, hlavne s dusevnou vyspelostou, alebo nevyspelostou (necham na vas). Pytam sa hlavne vas mile damy. To su vazne vsetky dnesne zeny vypocitave, sebecke mrchy? Uz si ani nepamatam, kedy som naposledy stretol niekoho, kto nie je zahladeny len sam do seba. Ak mam povedat konkretny pripad, co by ste si pomysleli o zene, ktora vam s uzasnym kludom len tak povie ze nevylucuje v buducnosti podvod... ze potrebuje nadstandardne fin. zabezpecenie a ak nieco take stretne je koniec a podobne blafi... podotykam ze vobec sa nemam zle, dokazem sa o seba velmi dobre postarat ale... taketo individua ja stretavam stale... uz sa ani neodvazujem s niekym novym zoznamit, asi sa odstahujem na druhu planetu... To si vazne kazda trochu krajsia zena mysli ze peniaze su stastie a stastie su peniaze? Ako to teda je? Vsetky ste take?

usiko

Rodriguez, musis hladat taku, ktora je vzdelana a sebestacna. Taka nepojde po peniazoch, lebo si ich ve zarobit. Tie ostatne, Takzvany odpad bohuzial nie su chopne zarobit si vlastne peniazky, tak budu vyciciavat tych, co sa daju.....je pevne dufam, ze takym coskoro odzvoni...ale dufam asi marne...lebo je vela chlapov, ktori potrebuju prave baby ktore nemuisa nic robit, len reprezentuju....

sissa

rodrigez tak ja mam opacny problem, lebo moje vztahy stroskotali na tom, drz sa, ze som moc dobra a dokonala, to mi teda tvrdili. aj si to vlastne myslim, teda s tou dobrotou :) snazila som sa vzdy vyjst v ustrety, nehadat sa, rozpravat, chapat, nemat ziadne naroky a peniaze, auto a podobne su pre mna nepodstatne. mam pocit, ze chalani casto miluju mrchy, ktore s nimi tocia a vuyzivaju ich, preto si asi aj ty nespokojny, lebo normalnu babu mozno povazujes za nudnu, pouvazuj.

julju

ja tiez nechapem.a neboj niesu vsetky take mrchy ale je nas malo a chlapi si to nevedia niektori vazit.a ked pride nejaka krajsia kur.. co ide iba za peniazmi hned ide za nou.dievcata ktorym ide o peniaze su .....vie vobec niekto v dnesnom svete a zhone milovat?alebo kazdy mysli len na peniaze?radsej budem s muzom ktoreho milujem a aj on mna a chudobna ako bohata a bez lasky.

tatiana22

kľudne buď náročný, veď to aj musíš byť, ale iným smerom- zrejme si teraz bol náročný na tie nesprávne veci ako výzor a podobne. Buď náročný na to, aby ťa tá žena ľúbila, aby bola sama sebou, mala chuť do života , túžila byť stále s tebou...

seda

vsetko po com tuzim je aby moj manzel bol tu doma so mnou, dobrovolne, odkedy mame dieta tak je kazdy vecer prec s kamaratmi, kazdu volnu chvilu travi s nimi, byt s nami ho obtazuje, stale sa vyhovara, tak o com ste vy chlapi, zenu chcete len ked je tu len pre vas na 100 percent, ked su problemy tak prchate

vecernica

ha:)))) ha:))) taka som bola ako popisujes,,,taka bosorka,,a presne totok som vravela svojim frajerom ,a krasne som ich trapila:)(okrem teda toho financneho vydierania,bolo to opacne,skor, lebo moj okruh bol okruh umelcov spisovatelov fotografov a maliarov.NO a teraz o 5 rokov dozadu sa pozeram na seba..ze som bola asi nezrela!!sebakrticky priznavam!moje reci stretnem ineho a konec,,he ,,to su dobre provokacky:)a podrazi ,,jeden v postli a druhy za dverami:))Potom som ale sa moc zamilovala, a pochopila ze jeden je viac..ako vela ,,ne. najprf to bola kvantita na ukor kvality,,a terza.kvalita na ukor kvantity.Ale musela som si to prejst, lebo inak by som nezakotvila,a nenasla hodnoty ktore som nasala,,prave tym hladanim cez velmi vela chlapov:)a divokeho zivota.Vobec ho nelutujem.Pozri tu citam ako zeny opusti manzel po 20 rokoch ,,s mladou dvaciatkou..Muzi si to mozu uzit , aj v 50 tke,a my zeny mame skrateny cas,kym sme atraktivne a kazdy sa obzera na ulici.Po case som ale pochopila ze , je len as itak 7 druhov sexu 7 hlavnych postlovych typov,,a nic zas tak uzane asi nove clvoek nenajde,ked uz tie kvanta mal a tiez psych.vztahov.(rocne ,3-4 mes znamosti )je to paradochne,,ale nevera mnozstvo ma naucili ,,cistote uprimnosti a vernosti,,heheh nieco ako maria magdalena:))) to si teda nahravam:))ale fakt ,,Zasady moralnosti su pre mna uplne najviac,,,ale to som musela prejst cez spinu,,ktora neboal vzdy tak zla:)bola dost obohacujuca..a zaujmava.Myslim ze hladaj bud zrelu,,alebo spatnu:))chiii,ty mi tiez radis dost ironicky:))chlapce:))

aniccha

tato doba je fakt skazena...na mna sa zas lepia taki chlapi...za to ze som mlada, pekna a hlavne skromna :))) si myslia ze ked predomnou zamavaju penazenkou hned s nimi skocim do postele...cc...ze im to nie je trapne,nechapem ako mozu ludia takto fungovat...je to vsade, aj medzi zenami aj medzi chlapmi, nie je to o pohlavi...
btw...aj super chlapi su uz asi vychytani :))

agness

jeeej,si mily,ved zaklad uz mas,netrap sa viac,ostatne pride samo...nuz je to tak,nie je rozdiel medzi zenami a muzmi.skus zajst na pokec-mne sa hlasia sami zenaci-co si chcu uzivat,uz mi je z toho na grc...nestaci im jedna zena a jedna laska...smutne.