Vypocitave mrchy? vsetky?

Príspevok v téme: Vypocitave mrchy? vsetky?
rodrigez

Zdravim vas... viem ze toto nie je moc o zdravi, ale tato stranka mi pripada ovela plnohodnotnejsia ako nejaky pokec a podobne. V kazdom pripade so zdravim to trocha spolocne ma, hlavne s dusevnou vyspelostou, alebo nevyspelostou (necham na vas). Pytam sa hlavne vas mile damy. To su vazne vsetky dnesne zeny vypocitave, sebecke mrchy? Uz si ani nepamatam, kedy som naposledy stretol niekoho, kto nie je zahladeny len sam do seba. Ak mam povedat konkretny pripad, co by ste si pomysleli o zene, ktora vam s uzasnym kludom len tak povie ze nevylucuje v buducnosti podvod... ze potrebuje nadstandardne fin. zabezpecenie a ak nieco take stretne je koniec a podobne blafi... podotykam ze vobec sa nemam zle, dokazem sa o seba velmi dobre postarat ale... taketo individua ja stretavam stale... uz sa ani neodvazujem s niekym novym zoznamit, asi sa odstahujem na druhu planetu... To si vazne kazda trochu krajsia zena mysli ze peniaze su stastie a stastie su peniaze? Ako to teda je? Vsetky ste take?

barbinka

a súhlasím s rodrigezom s tým, že sa ti ten človek musí páčiť, musí ťa niečim priťahovať, pretože, čo z toho, keď má dobré srdce a je pre teba ten človek absolútne asexuálny? a nie každému sa páčia vychudnuté modelky anorektické, nemyslím, že to je tá ideálna krása.

rodrigez

dada23 vobec nepotrebujem modelku,ani by som nechcel, kto by sa stale stresoval kde natrafi na niekoho ineho. Ale zasa sama musis uznat, ze ak s niekym ma clovek byt, musi sa mu pacit. Ja nemam prehnane naroky, ale nejake urcite mam...

rodrigez

nela vobec tak neposobim. Som uplne normalny clovek, co sa o seba dokaze postarat. Len sa nestacim divit ako sa z toho mileho, pekneho skromneho dievcatka vykluje cvok... pche a hlavne vzdy naletim... to je peklo...

dada23

Rodrigez, asi sa pohybujes v zle spolocnosti. Nie vsetky su take. Na druhej strane mam pocit, ze muzi uprednostnuju skor pekne telo a tvaricku pred dobrym a peknym srdieckom. Takze treba v tomto svete mat veela stastia, aby si nasiel toho praveho :)

rodrigez

Nela ano, chapem to ze kazdy musi byt zabezpeceny, ale vyska toho zabezpecenia sa tu meria na luxus. V dnesnej dobe uz neznamena snad nic to, ak mas co potrebujes, nemusis riesit ci si kupit toto, namiesto onoho. Ale ludia chcu luxus, drahe auta, vily a podobne... aj ja viem ze peniaze su istota, ale nepotrebujem miliony aby som bol stastny..

barbinka

rodrigez: poznám chalana, ktorý mal frajerku. stále jej niečo kupoval, keď si zažiadala a len raz jej nekúpil v auparku nič. ona sa urazila, odišla z auparku a týždeň sa mu neozvala. potom samozrejme, že doliezala, lebo asi niečo potrebovala nové. tiež nechápem chlapov, že im to nevadí, že sa nechajú vyciciavať. nikdy by som sa k ničomu takému neznížila a za ďaľšie, nemám to v povahe.
Mám jedného dobrého kamaráta, pred pol rokom mal frajerku. na narodeniny jej kúpil zlatú retiazku, ona ju ale nenosila a tak sa jej opýtal, že prečo ju nenosí? ona mu na to, že: Budem ju nosiť, ak mi k tomu kúpiš aj náušnice, náramok a prsteň zlatý. no celkom zle. našťastie mu to zaplo a už s ňou nie je.

nela

a mozno posobis takym dojmom ,ze na teba letia iba take , ja by som asi ani nejako nasilu lasku nehladala ona si ta najde sama, daj tomu casrob co ta bavi maj kamosky a postupne si otukavaj a vsimaj ake su tie dnesne zienky, vela stastia,

agina

aaaaaleeee kdezebyyyy!!!!Rodruguez zle hladas.Ono vlastne najlepsie je nic nehladat.To prave sa na teba nalepi samo, uvidis. Je kazdemu jasne, ze vsetci chceme zit takpovediac v blahobyte a kocky, ktore sa nalepia na prachacov si myslia, ze je to najlepsia cesta ako prist co najrychlejsie ku peniazom, aby si mohli kupovat drahe handry, sperky, dovolenky, kozmetiku....ale po case kazda sama na to pride, ze majetok nezarobeny vlastnymi rukami neprinasa radost, ale skor sklamanie.
Nevesaj preto hlavu, urcite raz najdes tu pravu.