Mykoplazma a chlamydia pneumonia

RNG

Chlamidie patria medzi tie tvrdohlave a maskujuce sa choroby, prakticky vzdy nedoliecene a aj v skrytej forme postupne veduce k roznym autoimunnym chorobam.
Pozri napr na temu
www.zdravie.sk

tze

pre RNG, zistili mi odoznievajucu infekciu, mala som v krvi zvysene protilatky proti chlamidii pne., mam naviac autoimunne ochorenie stitnej zlazy. ma to nejaky suvis? myslim tym, že či je mozne, ze som mala v tele chlamydie, ktore sposobili tuto autoimunnu chorobu, ale prislo sa na to az po roku, ze mam nejake chlamydie pneumonia a teraz to liecim azytroxom. dakujem za odpoved.

RNG

Velmi malo ludi ma to stastie, ze za par tyzdnov vybije uplne chlamidie. Ostatni ich maju alebo roky bez extra silnych priznakov(ako to nazyvaju lekari -nie "kriticky vysoke hodnoty" nejakych ich ukazovatelov tj ich mas v mensom mnozstve a dlhorocne ti skodia az to moze viest k "autoimunym chorobam", alebo sa ti to vracia v plnej sile a zase ta daju na kratku dobu na atb. az sa im to podari dostat do toho, podla nich prijatelneho nizkeho stavu.
Ja ale som toho presvecenia, ze ich treba vsetky vytlct a je to mozne. Aj podla lekarskych protokolov s antibiotikami(Vanderbilt/Wheldon protokol, aj z prirodzenymi prostriedkami.
Tema uz bezala parkrat, ja som tam spomenul silne antimikrobialne prostriedky(GSE, graviola, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, a komplexny antimikrobialny odmaskovac Vilcacoru(una de gato=cats claw=uncaria tomentosa) a jej vysokoucinny vytazok ,Samento.

zlatino

pre RNG,mne tiež doktorka zistila plucne chlamídie pot om čo ma išlo tri týždne zadusiť od kašla mala som 14klacid,ale ešte pred tým týžden augmentin,stále ešte pokašlievam a ráno mi trvá tak hodinu kým sa dostanem do nnormálu,to znamená kým sa vykalem,je možne že by som mala ešte niečo brať?

RNG

slovacik, zatial nby som ti odporucil brat aspon nieco doplnkove, napr GSE alebo oreganovy olej, ktory je velmi dobry pre rozne plucne infekcie a je zaroven odhlienovac.

slovacik

Pre RNG, máte pravdu chlamídie mi idú skontrolovať o 2 mesiace. Čo je to Vanderbilt/Wheldom protoko. Kde sa to dá zistiť? Ak sa potrvdia že tam ešte zas budú vravel že je potrebná dlhodobá liečba. Zatial beriem LUIVAC na imunitu. Ja proste dlho kašlem a nevedeli s čoho tak teraz to hodili na chlamidie. Inač mám veľmi dobrého a milého pľúcneho lekára zatial som s nim veľmi spokojný. Ak mám problém s kašlom alebo hrdlom ani nejdem za svojou obvodnou lebo tá stále odmieta antibiotiká a keď je zle tak povie že to prepuklo.

RNG

slovacik,ak si naozaj mal chlamidie, 6 dni azitromycinu a 7 dni claritromycinu ti to sice potlacili ale pochybujem, ze vyliecili
Oba su spravne na to infekciu ale ked sa pozres na Vanderbilt/Wheldom protoko, ti k tomu pridali aj metronidazol(prodrug) a NAC(odhlienovac) a ich protokol trva 1 rok!
Takze nechaj sa skontrolovat o dva mesiace.
Nevyliecena chlamidia vedie k autoimunnym chorobam, takze necakaj prilis dlho.

Anett

Ahoj, mávala som problému s imunitou dlho rokov, každu zimu som mala angíny a zapal priedušiek. Začala som užívat prírodne doplnky vyzivy a tejto zime ma všetky choroby obysli. Ozvyte sa na môj e.mail ana.p@centrum.sk uvedte imunita a poslem Vam informacie o vyrobkoch. Som presvedcena, ze Vam pomôžu zbavit sa zdravotních problemov zapricinenych oslabenou imunitou