Antikoncepcia

qiu

misulka nepočula som žeby belara bola výnimka-takže na začiatku v 1. deň mens. (môžeš aj na 2., ale to sa potom musíš ešte týždeň dodatočne chrániť)

rolla20

ja som brala aj belaru, aj minisiston ,terat mam minervu a neviem ci na mna nema ziadne neziaduce ucinky,bo vsetky boli v pohode.Doktor mi sice poradil belaru,ked som mu spomenula, ze chcem HAK na plet, ale ta mi nepomohla, tato minerva je lacnejsia a zo zaciatku sa mi menej mastili vlasy,aj plet bola lepsia

jaja

ahoj dadinka- prečítaj si v téme bellara - jaja... nebolo to nič príjemné a ešte sa to niekedy objaví...:-(((

jaja

dadinka- čo sa ti dialo pri Diane 35, napíš ak chceš... lebo ja som mala "zážitky" práve s bellarou a som zvedavá, čo sa vdaka hak s nami ešte môže diať...!!!???

dadinka

ja som spokojna s Belarou, skusila som aj Diane 35, to bol zazitok...nikdy viac....kazdemz sadne nieco ine, keby bola jedna skvela, tak predavaju len tu....

seda

ja uzivam uz desat rokov triregol a nemam ziadne problemy, ani som nepribrala, ani hlava ma nebolieva a je spolahliva