Odstranenie jaziev po akne laserom

simon22

takze mat telo zjazvene od noza ti pride hrdinske, ale od akne trapne?...dobre to chapem?...no ja ti verim, ze je to pre teba tazke, ze je to pre teba dost podstatne a dolezite...ale naozaj to skus brat trochu menej vazne...ziadny co i len trochu inteligentny clovek sa ti kvoli tomu nebude smiat alebo ukazovat na teba prstom...proste je to zdravotny problem, ktory sa budes snazit postupne riesit s kompetentnymi odbornikmi co sa tomu rozumeju...ty pises, ze svoju babu milujes...tak takto aspon zistis ci aj ona teba...predpokladam, ze nie ste spolu len kvoli fyzickemu vzhladu?...asi su tu aj ine hodnoty a pokial to tak je tak sa naozaj nemusis bat ako priatelka zareaguje...pripadne si o tom spolu pohovorte, ze mas takyto problem a ona to urcite pochopi...lebo vazne si neviem predstavit, ze by povedala napr. "aha, tak potom sorry,ale uz ta nemam rada, po tom co som videla tie jazvy "...trochu som to zjednodusil a pritiahol za vlasy ale fakt sa takehoto scenara nemusis bat, ak to co medzi vami je, je naozaj uprimnym citom

a s tym laserom ti ja neporadim, lebo ako som uz pisal tak to neriesim...mam dost inych problemov momentalne

JuSt.Do_iT

A ten laser...On co spravy s timi jazvami??? alebo plastikou ..alebo umelou kozou..alebo neco take..neexistuje?

JuSt.Do_iT

Tak ano..viem... chapem ta... -vas .lenze vies ja Moju babu Milujem..ale bojim sa jak zareaguje na to..vies o to ide..mal bi som jej to povedat>> len ja mam este akne...a mne to nejde viliecit..mozno take jazvy ani nebudu..zatial potrebujem sa z akne dostat... to potrva ale mesiac dva...a ptoom rozmislat..co dalej ? len viete teba to uz nesere.. len mam to taske cil :D... no ved..mozem ukazat telo..ale z jazvene...nepoviem kebi tam mam od noza jazvu..abo od necoho ineho..ale od akne?? sak to je troska..ubohe

simon22

takje to bolo velmi pekne napisane, naozaj si to vystihla...ja som si tiez s akne uzil svoje, v podstate ma to obralo o mladost, nenavidel som sa pri pohlade do zrkadla, ked som sedel doma na riti zatial co kamarati sa chodili bavit a randit...o nejakej vaznej znamosti nemohlo byt ani reci, aj ked som uvidel nejaku peknu babu, tak som si len povedal, ze so mnou by sa teda nezahadzovala...sebavedomie bolo na bode nula...teraz mam 24, pocit menejcennosti je tu stale, ale je to lepsie...okrem spomienok co som pisal vyssie mi samozrejme zostali aj jazvy na tvari...ale neriesim ich, povedal som si, ze su mojou sucastou a aspon mi bude mat co pripominat jednu etapu mojho zivota, kedze fotiek z toho obdobia mam malo-nastastie :-)...a tiez k tomu pristupoval aj tak, ze preboha ved nezomieram, su na tom niektori ovela horsie tak nebudem robit okolo toho zbytocne halo...a este nieco...tiez som chvilu riesil to, ci s takouto tvarou mozem uputat nejaku babu...a povedal som si ak nezaberie to, ze budem mily, uprimny, vtipny a pozorny,tak to nema zmysel...taka co by aj napriek tomu mala problem s mojou "nedokonalostou" mi zato nestoji

takje

aby si mal normalnu postavu??? tak tu mozes mat aj s jazvami, to si sa nejako zle vyjadril! a lasermi sa da co to urobit, len to dlho trva

takje

chlapce ja mam jazvy na tvari, chapes??? mne to vidno stale viac ako Tebe, ani som si to sama nezapricinila...
len ty to az moc prezivas, inak moj priatel je velky fesak a tiez ma jazvy na hrudniku, vsetko je to o tvojej osobnosti, trosku nadhladu do zivota, co by si urobil, keby mas nehodu a ostane ti zjavena tvar alebo ostanes bez ruky, ja ti nechcem zle, ale zbytocne ti uteka zivot, teba zaujima co si o tebe pomyslia ostatni? skor by si sa mal zaujimat o to, co budes v zivote robit, aky zivot budes mat, ti ostatni ho za teba zit nebudu, ci sa budes lutovat doma v izbe a marnit kvoli jazvam den za dnom alebo vides zo svojho tiena a ukazes kto vlaste si! omnoho viac si vazim ludi, ktori vedia zdolavat prekazky ako ludi, co vedia iba nariekat a nevedia sa postavit zivotu celom. darmo by sa predo mna postavil nablyskany chlap srsiaci dokonalostou, ktory by mal casom nejake jazvicky( co sa moze pocas zivota hockedy stat) a choval sa ako nejaky marnotratnik,ktory nema potuchy o zivote
bud stastny, kym mozes, lebo zajtra si budes hlavu trieskat o mur

JuSt.Do_iT

takje Pre teba...NO tak vie ake to je..pre pubertaka..chalan ktori chce chodit na kupaliska..a normalne sa vizliect pre babou..len jak na to zareaguje okolie..ludia okolo mna..pripadne baba...tak ale ked mi tam ostanu na hrudniku do konca zivota jazvy...alebo na chrbate.. sak ma porazi... tak pre teba teba to asi nesre. neveis asi ake to je..mat taki chrbat..a cely zivot..sa hambit... uz mam toho plne zuby..chcem tak vela..nie...chce len pomoct..dufam ze co mi prepisali dalsie lieky ze to pomoze..ale tie jazvy ostanu urcite do konca zivota... kebi sa to dalo nejak laserom..alebo volakim inym prostriedkom aspon odstranit..o peniaze nejde... bez problemou..ide o to ..abi som mal normalnu postavu ako normalny ludia..ne ako ohava thx

winki

ak si bol aj u koznej a nepomohlo...skus kozmeticku....nemusis sa hambit a mozno by som skusila cisty 100% gel s aloe vera a tym si to natierat. a rozhodne si to nasilu nevytlacaj len si to viac rozdrazdit a este si to mozes aj rozniest dalej. a skus solarko viem ze to neni nejak extra zdrave ale mne to na tvar pomohlo.

takje

mimochodom ja som baba, mala som peknu tvar a teraz mam jazvy...to ako co, mam si to hodit?
byt tebou zameriam sa na ine veci ako co tu riesis, skor nato kolko mam rozumu a co sa mozem v zivote naucit a popritom si riesit, co ma trapi
ale toto mi vyznelo az nenormalne, akym sposobom si to podal
a pred priatelkou sa nemas zaco hanbit, skutocne hodnoty su inde, ale to najskor musite vyrast

takje

prepac, ale az toto robit pre jazvy, to je ako volanie, pomoc mam rakovinu umieram...
a ja mam jazvy na tvari, nie samovolnym pricinenim a zijem, v zivote sa zato hanbit nebudem, ale okej berem, asi si este pubertiak...nejake veci na vyhladenie existuju, ale je to velmi drahe casovo narocne, pokozka vsak uz nikdy nebude taka ako predtym, len sa to zmierni...
boze kam tento svet speje, pomoc moj sen je ukazovat svaly