Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

millii

wotzee tak potom ta obdivujem, ked si si to nikdy nerobil na niekom inom vo fantazii ako je tvoja partnerka a nikdy si netuzil mat inu a je to tvoja prva a planujes s nou byt navzdy. Zjavne hej, ked si hodil kamenom:)

wotzee

Nuz dobre millii, naco potom ale tie provokativne slova vo "Včera 23:10"? Ja do teba nevidim, takze sa mozem orientovat podla slov. A podla tych tvojich som zareagoval tak ako som zareagoval. Asi tolko.

millii

wotzee, ja som sa s mojim priatelom vyspala po tristvrte roku chodenia a je to moj prvy a jediny partner zatial uz niekolko rokov, takze si sa vyfarbil/a jedine ty tym, ze posudzujes inych. Ak sa ti zda normalne ze giovanyho podmienka je aby bola zena panna, tak preco nie. Dufam, ze aj tebe sa podari najst si takeho "lovca pannien":)

wotzee

Ja osobne si tiez nemyslim, ze panenstvo (panictvo) je nejaky prezitok a uz vobec si nemyslim, ze je to jejaky zly jav. Isteze, lahsie je takyto sposob ociernit ako sa priznat k slabosti, ze si neviem udrzat na uzde svoje tuzby. Ale co je hrdinske na tom, vyspat sa s niekym hned prvy vecer a mysliet si, aky som frajer? Omnoho tazsie je pockat na toho praveho a dat mu svoju vsetko co ku zdravemu vztahu patri, lebo iba tak to ma zmysel a len vtedy je to pekne.
Potom sa necudujme, ze tu mnohi vypisuju ako by chceli zmenit partnera(-ku) a aky nudny je ich partnersky zivot, t.j. vztah zalozeny len (alebo prevazne) na sex. tuzbach. A takych uprimne lutujem, lebo su podla mna plytki a nepoznali bohatstvo skutocneho partnerskeho vztahu, kde sex je sice peknou, ale nie prvoradou strankou vztahu.

nexus

..fiiha, do trojky??? taketo chutky mas? no ved to by mohlo byt zaujimave :))))
inak ta samoobsluha je niekedy zaujimavejsia, ako mat nejake ohreblo v postielke :)

millii

nemam v plane, len si to v hlave predstavujem:) ale nie ked spim s nim, ale ked si to robim sama...Tak mozno raz sa zadari "legalne" a zavolame si nejakeho fesaka do trojky..

nexus

..giovaani, uz len aby ta cakala nejaka panna vystreta na bielej plachte, a ty by si sa sa s chlipnym usklabkom na nu vrhol :))))) s cvikerom na nose :)))))