Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

panatko

Mám 27 rokov, keď som mala 15 bola som 1x u gynekológa a ten my povedal, že či okrem klasiky praktikujem aj orálny sex , mne to skoro vyrazilo dych,pretože som v panna až do teraz, tak neviem, či to nejako prasklo samo, alebo ... Môj terajší gynekológ sa ma na to, či som panna nikdy nespýtal ... tak neviem, panna som, ale v podstate asi nie .... tak teraz neviem, je mi divné spýtať sa ho to, keď som si dávala nového gynekológa ... ani, keď ma vyšetroval, nič o panenstve nehovoril, tak neviem, .... má niekto podobný zážitok ? tak mám , alebo nemám panenskú blanu .... ????????

pannou do 22

Tu sa to teda zvrhlo.Ja poznam pary,ktore sa miluju kazdy den a aj pary,ktore sa miluju 1x mesacne.
Ved tu sa neda povedat co je vela a co malo.
Preco to riesite?

dobra vila

No, vidis...uz si to z nej dostal. Tak ja ti poviem, ze u mna asi skor tych 15 minut, mne to staci :D. Ved aj zajtra je den :DDD.