Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

cajik

napodobne.. podla toho ako casto sme spolu.. malokedy sa stane ze sme spolu a nemilujeme sa, to musime byt velmi unaveni

co je na tom cudne ? ved komunikacia zaklad vztahu, nie ? :) ked sa mi nieco paci tak poviem, a ked mi nieco vadi tak tiez poviem. sak partner nie je telepat :D

Andrej12

ja sa pripajam k debate ja spriatelkou tiez 3 krat do tyzdna a kazdy sex po 2,3,4, cisla za sebou podla situacie ale mozem povedat ze je to moja najlepsie zaluba ktoru mam a mi sme natom este dobre si myslim iked ja by som uvytal aj kazdy den :D

nexus

..ale to je take divne sa o tom rozpravat :) ze pocuuvaj, kolko krat by si to chcela tyzdenne? :)to tak nejak asi radsej bez nejakej verbalnej komunikacie treba :)
ale mne to tak vychadza tri krat do tyzdna, nebyvame spolu...
a vy? :)

a

cajik

no daj ty cisla :)

vies, to je blbost, zistovat ako to robia ostatni :) ved kazdemu vyhovuje nieco ine. niekto potrebuje kazdy den, niekto kazdy treti, a niekto raz za mesiac. treba si s partnerom stanovit nejaky kompromis :P

nexus

..nic mi do toho nieje, to ciste len zo zvedavosti.....
a aby som mohol aj ja operovat, ked sa odomna bude ziadat napriklad vela... :))

cajik

22. no pre niekoho je to vela, pre niekoho nie. mne sa to zda byt ok, ale ked si na niektorych spomeniem tak by som si ich bola najradsej odpustila veruze.

neviem co niekto riesi ze v 18 je panna. noaco teraz. nepoviem keby mali 40, ale 18 preboha ?! kam sa ponahlat, a naco ? len preto aby boli "in", rovnaki ako vsetci ostatni? ved to je trapas skor :)