spolubyvajuca

Príspevok v téme: spolubyvajuca
inpudens

rada by som poznala nazory tych, co byvali na internate/private, ako by ste/ste riešili pripadne taku vec napr. mam spolubyvajucu (teda viac, ale teraz sa jedna o jednu). velmi sa nebavime, lebo nemame o com. ona ma priatela, ktoreho som (nastastie nevidela) ani nechcem spoznat. doviedla si ho akoze tajne, ale zvuky su zvuky. proste tenke steny... nemozem jej to zakazat, ale ani neviem ako sa mam tvarit. zatial sa tvarim ze akoze nic, o nicom neviem... ale to jej musi byt predsa jasne, ze musim nieco pocut cez tie tenke steny. mozno si poviete, ze to zbytocne riesim, ale skuste si takto byvat. clovek sa citi pozorovany, ze kedy zalahne apod.

inpudens

no inak s takym uterakom, to som tiez raz zazila, chlapec sa sprchoval a nevedel ktory uterak patri spolubyvajucej (jeho priatelke), tak sahol po prvom (samozrejme mojom)co mu prislo pod ruku, tak som mu vynadala, potom i ona a potom mu uz stale dorazne ukazovala, ktory uterak je jej.

vystrasena

ahojte. ja este na vysku nechodim, ale ak ma vezmu tak zacnem a uvedomujem si ze minimalne prvy semester ak nie aj dva ma intrakovy zivot neminie a potom co citam sa zacinam uz teraz bat... viem co to je byvat par dni s uplne inymi ludmi ako som ja (skusenosti z roznych sutazi) a teda staci jeden blazon na izbe a clovek sa nevyspi...

lea

no ja som raz byvala s jednou naozaj neohladuplnou osobou v jednej izbe a bola tam zial iba manzelska postel a nemali sme pracku. a ona si do do tych mojich perin vodila najvacsieho priet.tnika z okolia a este sa cudovala, ze mi to vadi a som hystericka. raz som dosla neplanovane cez obed domov a mladik dokonca aj moj uterak pouzil, cely bol mokry. spolubyvajuca o mne vsade vyhlasovala aka som citlivka..

sissa

pises,ze zvuky cez steny..nie ste spolu v jednej izbe?neviem,vezmi si to z ineho hladiska, ze ty mas priatela a dovieda by si si ho..nemyslim, ze to ta holka robi zamerne. proste ste mlade a treba vyuzit, ze nemusite nic vysvetlovat rodicom. Ja som byvala s kamoskami v 3-izb.byte a bolo to normalne, ze sme si tam vodili frajerov a jasne ze sme nehrali len karty :) ale vsetky sme sa tvarili chapavo, ak teda nie ste v jednej izbe, to by aj mne vadilo, alebo by som sa snazila s nou dohodnut, nech si ho vodi, ked nie si doma.

inpudens

dakujem inak za odozvu a ochotu pomoct, ale vidis sama, ze niekedy nie su veci take jednoduche. resp. boli by jednoduchsie za inych okolnosti.

inpudens

no barbinka vies, kebyze mam priatela, jasne ze by som nebola sama, ze by som bola inde alebo tu s nim. ale takto mi ine nezostava :( . v inej izbe spat nemozem

barbinka

tak ja neviem. buď spi v inej izbe cez víkend,keď tam nikto nie je, alebo sa presťahuj inde. a keď tam nikto nie je cez ten víkend, tak prečo si tam aj ty niekoho nezavoláš?