Problem s "Mayer - Rokitansky - Küster - Hauser syndrome"

Príspevok v téme: Problem s "Mayer - Rokitansky - Küster - Hauser syndrome"
stastna

mala som tento problem..aj ked sa tyka velmi malo zien, mne chybalo, ze som sa o nom nikde nemohla docitat, to ,co som potrebovala, chcela alebo ma zaujimalo(mimo ambulancie, lebo lekari by vedeli;)a na zahranicnych forach..predsa len citat nieco take v cudzom jazyku nie je pre kazdeho.preto som povazovala za "potrebne" napisat to aj na slovenske forum, kde by sa o tom dalo dozvediet viac, aspon zo skusenosti od inej zeny..a nikdy nie je nic take zle, ako sa na prvy pohlad zda;)nebudem pisat nic konkretne, ale ak sa najde nejaka dalsia 1 zo 4-5 000 zien s tymto problemom, napiste, a vedzte, ze nie ste jedina!!:)

stastna

je to choroba, ak sa to tak da nazvat, skor porucha, pri ktorej sa zene nevytvori posvovy vchod, alebo ma zrastene svaly a podobne..co znemena, ze nema kramy, nemoze mat deti a ked sa to dozvie, chyti sok:) a tym je to horsie, ze nikde na forach ziadne informacie o tom nenjdes, a ked si jedna zo 4 500 zien...

stastna

je to choroba, ak sa to tak da nazvat, skor porucha, pri ktorej sa zene nevytvori posvovy vchod, alebo ma zrastene svaly a podobne..co znemena, ze nema kramy, nemoze mat deti a ked sa to dozvie, chyti sok:) a tym je to horsie, ze nikde na forach ziadne informacie o tom nenjdes, a ked si jedna zo 4 500 zien...