chlpy :((((

Príspevok v téme: chlpy :((((
i hate it

:( neznášam svoje telo....mám len 16 a všade sa mi tvoria chĺpky..okolo bradaviek,nad hornou perou....je to hnusné...ale najviac mi vadia tie na rukách..sú dosť dlhé :( strašne sa za to hanbím...neviem čo s tým...keby aspoň neboli dlhé.. :( prosím, nepíšte mi, že to nič nie je, lebo pre mňa je to strašné...poraďte, čo sa s tým dá robiť :( aspoň s tými rukami...keby som brala nejaké hormonálne lieky, tak by to len prestalo, ale nezmizlo, však? :(

poliewoocka

Za endokrinologickou chod,aspon ta nebudu trapit pochybnosti.NIK nema pravo rozhodovat o tvojom zdravi.Ak sa sama necitis dobre a tvoje sebavedomie trpi,treba to riesit.Vidis,tvoja mamka bola skepticka,ale na okamih ti to povolila.Povedz jej,ze sa nesledujes,ale ze ta to dost trapi a potrebujes ju najma teraz.

i hate it

poliewoocka rozprávala som sa s mamou a tak posmešne mi začala hovoriť, že čo sa zas sledujem, kto mi to narozprával a tak...že tie chlpy sa mi pod tričkom derú...no hey, prečo ich mám potom 2 cm na rukách? :( a že či chcem do konca života brať lieky. že to nič nie je, že preháňam...som jej povedala, že sa taká v lete ani nevyzlečiem do plavok, a povedala, že tak sa nevyzleč....že z toho len priberiem keď budem brať tie lieky a tak....vôbec tomu neverí...ale potom povedala, že mám ísť ak chcem, ale že je to blbosť...

poliewoocka

Stratena 18,pre teba to iste.Odchylka od normalneho stavu=porucha,narusenie.Treba to riesit.Je to ako akne.Ludia si myslia,ze je to normalny prejav puberty.Nie je to pravda.Je to kozna choroba.A chorobu treba liecit.