vysadenie HAK a menzes nikde

Príspevok v téme: vysadenie HAK a menzes nikde
zuzus

v decembri som vysadila HAK, kramy nasledovali uplne v poriadku-teda ako by mali,po 21 dnoch,ale na tie druhe cakam uz presne 53 dni,je to zapricinene tym, ze moje telo sa dava do mojho povodneho cyklu (45-50 dni)?mala som styk, stale s ochranou,, teste nechcem robit, ma niekto skusenost ze po vysadeni HAK menzes prisiel neskor?psychika je svina,tak sa aj obavam, kedze mi to meska, a s partnerom sme mali stale ochranu (raz penis na "cisto" vsunul, ale hned vysunul)....vdakaaa

jaja

tak počkám, ako tento mesiac, a ked nič, tak si kúpim to čo odporúčate, to papkáte olejčeky, alebo kapsule, alebo čo???

RNG

Hak zmeni hormonalne hladiny.To je jeho funkcia.
Yam hkavne, ale aj pupalka, damiana a Dong Quai ich pomozu znormalizovat prirodzene.

sara13

baby ja som mala ten isty problem, vysadila som ju prvy prisiel normal a tie dalsie nic, pol roka som cakala a stale nic, tak som zacla uzivat znovu HAK, ale chcem sa poradit s lekarkou na inom postupe, lebo sa tym uz viac nechcem napchavat.

jaja

ja som tiež vysadila, 1x mi prišiel normal, akoby som brala hak, a teraz som zvedavá, ale dobre vedieť, čo ma môže čakať...

usiko

no, tohto problemu som sa bala aj ja, lebo mam 30 rokov a vzdy som mala nepravidelny mezes, tak som zakonite cakal, ze po vysadeni HAK nepride. Prisiel ten po 21 dnoch a potom som si skladala najhorsie scenare, co budem robit, ked nepride, atd....zacala som brat doplnky vyzivy - yam, damiana, pupalka, dong quai od predajne RNG a menzes prisiel po 30 dnoch....nevies soi predstavit aka som stastna.....teraz dufam ze to takto ostane, ale vypada to tak, ze ano, priznaky mam tak hadam doatnem zase po 30 dnoch......cize po HAK som dostala menzes po 30 dnoch, neviem, ci z tych doplnkov alebo z niecoho ineho, ale prisli.....tak to skus....