Pavel Sima a jeho rady

Príspevok v téme: Pavel Sima a jeho rady
usmev

Nedavno som zacala citat knihu Pavel Sima, Za tajemstvim zdravi, kde sa nachadza vela rad. Zaujalo ma prve cistenie nosa vyvarom z praslicky a anizu. Je to bolestiva procedura. Na jednej strane posobi ta jeho strategia velmi zaujimavo ale na druhej strane, nie je to proti prirode dat si do seba roztok alebo caj priamo do nosovej dutiny celnej a nechat to tam posobit???
Ak sa niekto tymto vyplachom zaobera alebo pozna este ine, prosim, napiste ich.

extraliga

no a to si naco napisala na tuto temu? s nasledkami ockovania by ti dobre pomohli v centre alternamedica v bratislave.

Kofka

V septembri 2011 som bola očkovaná proti chrípke po očkovaní som mala zvýšenú teplotu a dostala som hnisavú Angínu následne som bola liečená Penicilínom. Po krátkej dobe asi 3 týždňov sa mi objavil v ľavom uchu Tinitus a mám ho do dnes je liečený ale čoraz silnejší a v obidvoch ušiach. Rada by som sa toho zbavila ale ako keď to ani lekári nevedia.

kapitan4

Dostal som sa na stránku tinitus , lebo mi tiež píska v uchu, tak že vitaj v klube povedal som si.Neveril som vlastným očiam, koľko ludí trpí tou chorobou , a pri tom postúpili rôzličnu terapiu a nepomohlo im to. Potom ma to zavialo sem vraj p.Šíma možno pomôže vyčistením oranizmu.Tu som zase zistil že niektorí ho uznavajú iní zase opovrhujú až zatracujú.Prečo vlastne tu píšem ?Nie preto, že mi píska v uchu , aj ked je to veľmi neprijemné Ked som si tie príspevky prečital , mal som pocit ako by sme boli na jednej lodi, na šírom mori ale bez kapitána, a bez kompasu , a každy by chcel udavať smer
Ako už prezívka hovorí, rad by som sa aspon na istý čas chcel stať kpitanom , pokiaľ ma niekto nevystrieda.Tak že najprv p. Šímu - , v živote som ho nevidel a do dnešneho dna som o nom nepočul Treba si uvedmiť jednu zásadnu vec. Dlhe staročia sa ľudia liečili bylinkami, a úspešnosť bola veľmi vysoká Co sa týka očista organizmu dávam mu za pravdu, že všetky choroby (pokiaľ nie sú dedičneho charakteru môžeme ovlivnovať - teda liečiť učinne. V minulosti som sa zaujimal a preštudoval som rôzne očistne kury, ktoré niekedy robili až zázraky. TO ale neznamená, aby sme vdnešnej dobe sa liečil len týmto spôsobom --povedzne pri nadorových ochoreniach. Nádor je naozaj dlhodobe skladište opotrebovaného resp. nadbytočného materiálu v ľudskom tele.Nie som lekár , ale za týmto výrokom si stojím.Ako sa nedopracovať k takému chorôb. stavu_? tak je to individuálne.Čo je pre niekoho liekom, to môže byť pre druhého jedom niekto múdri povedal , a mal pravdu.Čo mám na mysli?nebudem tvrdiť napr.,že denne treba vypiť 2 pol až 3 litra tekutín kde vidím že ten človek je tučný má astmu, a chce pri tom schudnúť a jeho telo je sama voda Dnes je bežné , že vám takto radia odborníci , pri tom pacient udáva že všetko by ako tak dodržal ale tu vodu no proste nemôže. Odborníci na to-- to nie to musíte.
Uvediem dobrý príklad lebo o vode by bolo veľa.Tým že dýchame kyslík žijeme,ale tým že dýchame kyslík aj starneme. ked nedýchate tak nestarnete ale za 5 minút môžete zomrieť tak si vyberte tak to v živote chodí VSETKO Z MIEROV.!Prečo píska v uchu?nabudúce, ale na stránke tinitus

pozor

pre Eni: chceli ste napisat, ze takych, co vam stale veria je bohuzial omnoho viac ako tych, ktori uz zomreli......

Eni

Milý Mellonik, veľmi pekne ďakujem. Teším sa na Vašu návštevu :) Takých, čo majú dobré výsledky, je našťastie omnoho viac ako negatívnych skúseností.

mellonik

Precital som si diskusiu co sa skoro za rok udialo na tomto fore. Presne to co som ocakaval, niekto ma Simu rad a doveruje mu, niekto ho sprosto uraza a osocuje, niekto len metode neveri, niekto nevie o com je rec.
Zaciatkom roka som tu pisal o tom ze som u p. Sulejovej bol, udal som aj dovody navstevy a postrehy. Byt riesit nebudem, bol to pre mna sok len preto, lebo som ocakaval ambulanciu, to je cele... Byt ako taky je v pohode kludne by som ho bral :-)
Aby som nevypisoval blbosti, prejdem k zaujimavejsej teme. Liecim sa teda cca 10 mesiacov. Medzicasom som bol u p.Sulejovej este v lete.
Pisal som o tom, ze sa o daky cas ozvem s realnymi zisteniami ci sa nieco v mojom stave udialo alebo nie. A realita je taka, ze udialo a moj stav sa vyrazne zlepsil. Moj problem a dovod navstevy bol astma a atopicky exem. Toto leto som bohuzial musel parkrat uzit liek na astmu, ale nebolo toho vela, ked sa pozriem spat, bez kazdodenneho uzivania lieku hlavne v lete som nemohol normalne zit. Od septembra som liek nevidel, vediem normalny zivot, sportujem, hravam hokej a volejbal. Pred tym som neobul korcule bez toho aby som si nedal rano liek, moc by som si nezahral, teraz to neriesim... Co sa tyka exemu, tu to este nie je ok, zmena nenastala ziadna ale verim ze nastane. V decembri sa s p. Simom stretnem opat a v liecbe budem pokracovat.
Ked si na forum spomeniem opat nieco prispejem, Zatial vsetkych pozdravujem

M.

aladár

toto čo už znamená? tu si jeden a ten istý človek vhodí dve rôzne mená za sebou a dva rôzne príspevky. tento od akože "samadoma" som tu už čítal pred pár mesiacmi, možno aj dlhšie. takže si ho tá osoba nazývajúca sa "pozor" dole skopírovala a vhodila sem znova. lebo sa jej to hodilo.
no viete, čistota ako krištáľ, len čo je pravda. jeden podvodník nadáva druhému podvodníkovi. keď už chcete vyjadriť svoj názor, neschovávajte sa za meno a text niekoho iného. nielen primitívne, ale aj trápne.

pozor

pre Eni: najviac ma mrzi a hlavne velmi boli...a nikdy boliet neprestane, ze moja (teraz uz neboha)kamaratka naletela takym ludom ako ste vy a sima!!! ano, lekari sice povedali, ze bude chodit na chemoterapiu, ale vdaka nej tu mohla byt o nieco dlhsie a nie zbytocne "praslickovat" doma a pomaly zomierat!!! ....a este aby som nezabudla, to ze, mala byt trpezliva....to ako pri zomierani??? je mi z vas oboch zle a nikdy pokial budem zit vam to neodpustim!!!!!

samadoma

pani sulejova, aj ja som u vas uz bola. myslim, ze je to v senci, pravda? ak ano, mozem vam povedat, ze som bola sokovana co za neuveritelny biznis samozrejme bez platenia dani ste si to rozbehli. isla som tam s uprimnym presvedcenim, ze mi niekto naozaj bude chciet pomoct. a co som videla? plny byt ludi, pan sima mal na kazdeho 5 minut. spolu s knihou a sackom byliniek ma to stalo 1.600,- korun. clovek by tomu ani neuveril, keby to sam neabsolvoval. kseft ako hrom. neviem, kolko z tych penazi dostavate vy, kedze sa to deje vo vasom byte. ak by islo o ferove liecenie, mal by pan sima prenajate ambulancie a daval by potvrdenky. ale kdeze! nic take. ved cisty ludia, duchovne zalozeni, ti nemusia cestne podnikat, ti mozu aj klamat urady, pravda? to je ovsem len jedna strana mince. ta druha je skutocnost, ze na ziadneho pacienta pan sima nema cas, prave preto, ze ich je tolko. a jeho rady? velmi jednoduche a pausalne - stale a kazdemu to iste: preplachovat nos praslickou. tak na to netreba k nemu vobec chodit. ak by to bol cestny clovek, ktory to nerobi iba pre peniaze,ale preto, lebo chce inym pomahat, dala by sa jeho kniha kupit a hlavne - svoje rady by ochotne uvolnil cez internet. ale to nejde, lebo v takom pripade by uz nemohol zarabat take peniaze, pravda? ak mi tu chcete niektori nadsenci a zastancovia jeho metody vynadat, tak vas uistujem, ze som u neho tiez bola a tiez som spociatku - este pred tou navstevou - mala o nom serioznu mienku. uz zial nemam...

pozor

pre Eni: Netrepte hluposti! Neoblbujte vazne chorych ludi! Ako si dovolujete takto hnusne sa zahravat s ludskymi zivotmi?!? A vobec....ako mozete vecer kludne zaspavat?!?