Pavel Sima a jeho rady

Príspevok v téme: Pavel Sima a jeho rady
usmev

Nedavno som zacala citat knihu Pavel Sima, Za tajemstvim zdravi, kde sa nachadza vela rad. Zaujalo ma prve cistenie nosa vyvarom z praslicky a anizu. Je to bolestiva procedura. Na jednej strane posobi ta jeho strategia velmi zaujimavo ale na druhej strane, nie je to proti prirode dat si do seba roztok alebo caj priamo do nosovej dutiny celnej a nechat to tam posobit???
Ak sa niekto tymto vyplachom zaobera alebo pozna este ine, prosim, napiste ich.

osoba

TO JE AKA ODPOVED, ZE DVA KRASNE ROKY? KAZDY ZODPOVEDNY LIECITEL POVIE SVOJIM PACIENTOM, ABY DODRZIAVALI POKYNY LEKAROV (AK IDE O RAKOVINU) A ALTERNATIVNA LIECBA SLUZI AKO PODPORA NA REGENERACIU ORGANIZMU. RAKOVINA NIE JE NADCHA, KTORA SA DA VYLIECIT PREPLACHNUTIM DUTIN. MIMOCHODOM, VZNIKNUTE ZAPALY UCHA NIE SU OK, TO BY STE MALI VEDIET.. A NEOHLUPOVAT LUDI. A NETAHAT Z NICH PENIAZE.

realistka

no, zrušilo sa to, skúste si ale otvoriť stránku alternamedica a tam hore je taký riadok že prečítajte si o alternatívnej medicíne. no a potom sa otvorí tá stránka a tam dole je ten spomenutý titulok. odporúčam to prečítať hlavne preto, že sa človek naozaj málokde stretne s takým názorom, že aj alternatívna liečba je nebezpečná. všetci iba chvália sami seba. ale nemali by sme na všetko naletieť.

realistka

dnes som si na tejto stránke prečítala niečo o prírodnej liečbe. tam nižšie je taký titulok - volá sa to obmedzenia alternatívnej medicíny - to ma naozaj zaujalo a plne s tým názorom súhlasím. naozaj by sme si nemali robiť ilúzie, presne ako sa v tom článku píše. stojme pevnými nohami na zemi, to je naša najlepšia obrana. keď si to skopírujete do horného linku, treba tam hneď za tým slovom alternamedica dať bodku a sk, inak sa vám to neotvorí. ja som to tam nedala aby to nevymazal admin.ale aj tak neviem či to nevymažú.
www.alternamedica

realistka

ľudia, neurážajme sa navzájom ale nebuďme ani naivní. každý si vyberie takú liečbu, aká mu vyhovuje. niekoho sklamú lekári, iného zase liečitelia. niekomu sa nepáči, že farmaceutické firmy zarábajú na chorých a vyrábajú nové choroby, iní sú sklamaní z toho, že aj liečitelia si dajú poriadne zaplatiť a ani ich nemotivuje láska k blížnym, ale túžba po zisku. všetko sú to ľudia. a na nás je si v tej džungli správne vybrať. nie je to jednoduché. ale osočovanie toho alebo tamtoho nám asi nepomôže. všetci čo sme tu žijeme vo svete peňazí. nerobme si ilúzie, že liečitelia po nich netúžia. veď nás neliečia zadarmo. a o lekároch platí to isté.

Eni

Janula zomrela. Prežila dva krásne roky počas Šímovej liečby. Lekári jej oslobodenie od chemoterapie nesľubovali, iba doživotnú chemoterapiu a divilí sa, že sa dožila pôrodu. Koľko by na sústavnej chemoterapii vydržala? Pýtali by ste sa, čo poviem na jej smrť ak by zomrela v rukách lekárov? Čo bolo v mojich silách som urobila pre ňu. Je mi nesmierne ľúto. Prečo sa nepýtate, prečo lekári zistili jej pokročilú rakovinu až pri pôrode? Ich rady kde boli vtedy? Prečo ten útok na mňa? Mne Šíma zachránil život - mala som rakovinu v kostnej dreni, zatiaľ žijem vďaka jeho metóde.

osoba

JANULAM ZOMRELA.
LIECBA JEJ NEPOMOHLA, LEN URYCHLILA JEJ SMRT. TAK SI ROZMYSLITE, CI A AKO SA DATE DO RUK LIECITELOV A BUDETE IGNOROVAT RADY LEKAROV.

3m3

Dobry vecer priatelia,
rad by som vedel, preco niekoho vyplachy nosa praslickou s anizom stipu a palia , a ineho nie? Dakujem za Vas nazor.