Pavel Sima a jeho rady

Príspevok v téme: Pavel Sima a jeho rady
usmev

Nedavno som zacala citat knihu Pavel Sima, Za tajemstvim zdravi, kde sa nachadza vela rad. Zaujalo ma prve cistenie nosa vyvarom z praslicky a anizu. Je to bolestiva procedura. Na jednej strane posobi ta jeho strategia velmi zaujimavo ale na druhej strane, nie je to proti prirode dat si do seba roztok alebo caj priamo do nosovej dutiny celnej a nechat to tam posobit???
Ak sa niekto tymto vyplachom zaobera alebo pozna este ine, prosim, napiste ich.

mrkva321

zapal stredneho ucha je velmi vazne ochorenie a rozhodne s tym treba ist k lekarovi. ak nechces na jedno ucho ohluchnut.

Eni

Pre Jozef 123:
Zápal stredného ucha je iba reakcia na očistu.Ak to beriete ako zápal ktorý treba "liečiť", tak ste nepochopili očistu. Rozpustený bordel z tela predsa putuje od chrbtice smerom hore cez krk, šiju, uši, oči, čelo, nos - presne touto cestou. Ak máte uši viac zapchaté usadeninami, tak sa telo hlási. Čo sa čistí to sa ozýva. Toto si zapamätajte, pri bolestiach ucha si ľahnite na bok, pustite do ucha prasličku s anízom a ležte tak aj 10 minút, opakujte viackrát aj s druhým uchom. Ako posledný preplach si dajte do ucha šalviu. Čítajte staršie príspevky, mám tam adresu, aj telefón, stačí sa ozvať.

Jozef123

Chcel by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s tým, že keď si robí výplachy, tak dostal zápal stredného ucha. A či tie ohavné bolesti vydržal a či sa mu to vyliečilo aj bez liekov. Ďakujem za odpoveď.

Věřím

Pane Laco Antoši, kokot je jeden úd těla. Ten určitě máte malinký jako rozum. Ten nemáte skoro žádný. Mě a moji rodinu PAN Šíma vyčistil tak, že nepotřebujeme žádné lékaře.(3 roky) Já neužívám žádné léky ani kapky do očí(měla jsem zelený zákal) . Pro mě a moji rodinu je PAN Šíma ten nejcennější drahokam.Lékaři mě léčili 2 roky léky tak, až mi střeva zlynovatěla. Nemohla jsem nic jíst a lékaři mě jako pokusného králíka stále ládovali jinými a jinými prášky. Žádný z lékařů neuměl stanovit diagnozu a k ní potřebné léčení. Toto jen malinko o lékařích této doby.Další odstrašující případ léčení lékařů mého syna(pomalu umíral), si zatím nechám pro sebe. PAN ŠÍMA mě i moji rodinu, ze všeho dostal. Nejraději, bych Vás dala k soudu pro urážku pana Šímy jako čističe těla a nebo jako urážku jeho osoby. Kdo věří a miluje přírodu, ten nemůže nikdy nevěřit čištění těla bylinami. V tomto je pan Šíma odborník. Prosím když nedodržujete jeho čištění, tak ho alespoň neurážejte. Zdraví Vás,a žádá o slušné vyjadřování v psaní, Marie.Českobudějovicko

Eni

Oznamujem Vám, že pán Šíma sa presťahoval,má aj nové telefónne číslo.
Jeho adresa je teraz:
Ringhofferova 1477
Olešovice
251 68 Kamenice
telefón
+420 323 604 697
Je to kúsok pred Prahou, bližšie k nám, má tam čajovňu, krásnu záhradku so skalami a s vodopádom. Oplatí sa ho navštíviť.

Eni

Milá Zuzka68,

skúste mi napísať alebo zavolať, ja Vám porozprávam ako mňa Šímove čajíky a chlorella dostali z lopaty smrti, keď pán onkológ mi povedal, že mám nanajvýš týždeň života. Ten týždeň trvá už vyše tri roky a ďakujem za to pánu Bohu jedinému, žijúcemu.
Preto Šímovu metódu rozširujem a obhajujem. Komu sa nedarí, ten zanedbáva čo treba dodržiavať a nechápe, že jeho metóda očisty tela je časovo náročné. Ja som tiež nebola fit po tom týždni, ležala som ešte dva mesiace na kyslíku v nemocnici ale už bez tabletiek, a potom ešte 6 mesiacov na PN, a žijem a teraz už je mi dobre.
sulejova.eniko@e-net.sk

Eni

Milý Mellonik.
Tak ste boli znechutený priestormi. No, je to môj byt a je aký je, je malý, ja na viac nemám. A ešte keď je zaprataný mechmi Šímových čajov, tak je už supermalý. Predpokladám, že Vy ste mi už aj volali ohľadne pokračovania v liečbe - ak sa nemýlim. Prečo ste sa neozvali priamo tam u nás, že sa Vám priestor nepáči? Ja ho rada prerobím, ak dáte dobrý typ. Veľmi prosím, povedzte, čo je u nás také hrozné, že sa človeku až znechutí.

doubledog

mellonik
drzim palce
ja som bol tiez dlho obetou toho bludu o neliecitelnosti astmy
a tiez ma manzelka dotiahla k jednej terapeutke :)
aj ked este nie som uplne vylieceny, vyrazne zlepsenie ma presvedcilo, ze je mozne nieco s touto chorobou robit

Mellonik

Caute,

S p. Simom som sa stretol vcera v Senci a poviem Vam mal som z toho velmi ale velmi zmiesane pocity.
Jednak preto, ze som tam bol dotiahnuty manzelkou, ktora knihu citala - ja nie a aj preto lebo som vobec nevedel o co ide. Moj problem preco som tam siel je astma, s nou spojeny atopicky exem, ktory ma dennodenne otravuje. Mimochodom diagnostiku mi p. Sima trafil, podla neho mam dlhodobo zanesene pluca a horne dychacie cesty.
Tiez som uz vyskusal niekolko normalnych a aj alternativnych liecebnych procedur napr. homeopatiu (zial s neuspechom asi som nebol dost trpezlivy), takze navstevu som bral sposobom vsak vyskusame, uvidime...
Bol som najskor znechuteny priestormi a tiez platbou, za mna a 3r dceru som tam nechal 70,- EUR za 15 minutove vysetrenie a kabelu byliniek. Po odchode som zacal zvazovat a tiez mi k tomu pomohla kniha \\\"vedlajsi ucinok smrt\\\" ktoru som nedavno cital, kniha je o obrovskom farmaceutickom biznise. Je o tom zdravotnictve, ktore ma odmalicka lieci a doteraz nic nevyliecilo, lebo vraj astma je neliecitelna. Da sa s nou len plnohodnotne zit pri stabilnom ladovani sa liekmi...
Zvazil som, ze za pokus to stoji a som rozhodnuty si vyplach robit a tiez dodrziavat ako najviac budem moct vsetky odporucania. Dnes rano som to 1x prezil, nic prijemne ale zijem. Taktiez som si uvaril a vypil odporucany caj.
O daky cas sem mozem napisat stav, ci sa nieco deje alebo nie, to bude asi pre vseobecnu informaciu najlepsie.

M.