Akne na chrbte

Príspevok v téme: Akne na chrbte
stanley

ahoj vie mi niekto poradit co mam robit? robi sa mi akne na chrbte.. mam tam pupaky uhre hnisaky a tak a neviem cim si to mam natierat alebo co s tym ... na tvar mam vodu ktoru si davam pred spanim to pomaha ale ked som to daval na chrbat tak sa to zhorsovalo .. tak si to natieram alpou ta mi trochu pomaha ale nemizne to uplne .. neviete co nato ?

jahankaa

jaaaaj...moooj, ty si kockos...ne kocka...tak opravujem: to musis mat aj na pyzamku aj na slipšokoch...moja rada: svacni na to uhorek

jahankaa

fuuuuj cica mojá...s tymto by som sa radsej na verejnosti nechvalila...sak to ten hnis musis mat aj na pyzamku,aj na podpirke...no vsade...moja rada: aj ty na to svacni uhorek

PharmRamon

Myslím si že tento dermálny gél je celkom spoľahlivý na liečbu stredných až stredne ťažkých prejavov akné nachádzajúcich sa na chrbte. Ak sa rozhodnete na kúpu bez predpisu musíte upresniť - pýtajte si ECLARAN 10.
Prádlo sa odfarbuje kvôli obsahu účinej látky Benzoylperoxidu. Preto sa snažte o minimálny kontakt s oblečením.

simona

Ahojte mne dala kozna na akne na chrbte gel eclaran mozete si ho kupit aj bez predpisu ale pozor odfarbuje pradlo takze najprv vam musi zaschnut a az potom sa mozete obliect stoji asi okolo 120.

qqqqq

podla mna sa ak mozes sprchuj castejsie, ked si spoteny - po nejakom sporte hned a tak a frajerovi pomohol zase peelingovy sprch. gel a tiez to sirove mydlo to asi bolo a zmen stravu

marie

Mne pomáha na akné na chrbte hlavne sírové mydlo a mydlo Cavar. Stačí každý deň naniesť najlepšie masážnou rukavicou jedno z týchto mydiel, riadne vydrhnúť a výsledok sa dostaví už aj po mesiaci, len treba dodržiavať pravideľnosť! Inak sa výsledok nedostaví. Veľa šťastia v liečbe.

barca

aj ja mam take problemy...vzdy mi pomohlo so spiritusom to je obycajny alkohol alebo lieh..a poklai to nemate tak alpa..tiez funguje

123456789

Mam podobny problem. Chcem sa spytat ci nato pomoze aj tzv syrove mydlo? alebo ake vlastnosi ma mat nejake mydlo nato? Dakujem

fastbaby

Ak chces trvaly ucinok, navstiv dermatologa a spytaj sa, ci si vhodny kandidat na liecbu Roacutanom. Liecba je dlhodoba, ale akne ani ziadne vyrazky som uz niekolko rokov nezaznamenala.