budeme moct mat deti?

Príspevok v téme: budeme moct mat deti?
kyblik

casto nad tymto rozmyslam a chcela by som vediet naozaj pravdu lebo neikedy to beriem len ako zastrasovanie...
kedy vlastne moze dojst k neplodnosti v ramci PPP? ked niekto dlho hladuje? alebo ked niekto strati menzes? ci ked ma uz kriticky nizku vahu? ked organizmus nema dostatok latok a zivin?
co je vlastne to hlavne ohrozenie?

asda

bola si u psychologa/psychiatra? ak ano ako to dopadlo ? ak nie sup sup neni to hanba ale a) genialna ulava
b) butlava vrba

zuzca26

tym som chcela povedat ze chcem zomriet kvoli PPP! takze tym ze mi povies "POZOR VED MOZES ZOMRIET" ma neodstrasis (hanbim sa za to ale je to tak)
a tak isto nepomozes ani svojimi inymi poznamkami, skus si prosim najskor nastudovat o PPP a liecbe a vobec celej tej filozofii a az potom rad

efef

hmm no tak ok ja nemam problem sničim a dokažem sa otvorene rozprávať očomkolvek bez prikrášlovania ak sa chceš bavit o niečom kedykolvek tak ma najdeš na azete pod efef to plati pre každeho ak možem pomožem

evcca

nechapem o com tocis, skaces z jednej temy na druhu. dokonci jednu vec, kym zacnes druhu. aj ja mam rada otvoreny dialog, bez akehokolvek prikraslovania, ale ty nerespektujes nic a nikoho, teda len seba. myslis si, ze si lepsi ako my? preco? ovladas sa v jedeni? my zatial nie, ale bojujeme, proti comu bojujes ty?

efef

Tým chceš povedať dávam príklad odumiera mi noha keď nebudem snov cvičiť tak mi ju odrežú a budem mrzakom na celí život a pritom milujem šport behanie tak radšej budem chodiť o barlách a na vozíku ?len kvôli tomu že som s ňou necvičil tak to je sutne keď to beriete takto

zuzca26

efef ty nerozumies...aj napriek tomu ze milujem deti a tuzim ich v buducnosti mat tak toto ma neodradi pretoze toto je nieco silnejsie co je vnutri
to ako keby si povedal cloveku ktory chce zomriet (ludia s PPP) ze neblbni ved zomries

efef

Poviem to asi úplné jednoducho čo by to malo vystihnúť STRATIŤ NIEČO MOŽEŠ VEĽMI LAHKO ALE najať to a mať to naspäť je už veľmi ťažké možnože to už NIKDY NENAJDEŠ . Nestrácaj niečo počtom v neskoršom veku budeš veľmi tužiť

zuzana82

efef,tymto nas nevystrasis,potrebujeme riadny kopanec,aby sme prestali.my to vsetko vieme,ale stale nam to nedochadza...len zbytocne plytves slovami...

efef

Baby zamysleli ste sa aj nad tým že v poslednej dobe vzniká problém s problémom otehotnenia (čim ďalej tým viac mladých párov podstupuje spôsob umelého oplodnenia) a to vôbec tie baby netrpeli ppp ...mam niečo ďalej dodávať alebo je to jasne ??