Zalubil som sa do starsej

Príspevok v téme: Zalubil som sa do starsej
caku

Zistil som ze som sa zalubil do mojej najlepsej kamaratky....ale je o 5 rokov starsia..a hovori ze je pre mna uz stara...podla mna v laske na veku nezalezi ale ako o tom presvedcim aj ju? :( Strasne dobre si rozumieme...a jediny dovod preco este nie sme spolu je to ze som mladsi :( (mam 18 ona 23) ...skuste mi poradit ako by som ju mohol presvedcit aby sme to aspon spolu skusili

vivi111

ja mám partnera o 8 rokov mladšieho a veľmi si rozumieme a veľmi sa milujeme,nikdy predtým by som si nemyslela,že by som bola s mladším,no stalo sa a nebanujem,nevymenila by som ho za nikoho na svete a ani on mňa,toľko lásky a úcty ako mi dáva on som nedostala od nikoho za celý život...naozaj na veku nezáleží,to vo vzťahu nie je podstatné

palenka

som za hranicami, byvam u jedneho znameho o 17 r. mladsieho. Perfektne si rozumieme, sme dobri kamosi----ziaden sex..
chcela som ale povedat, ze okolie nas vnima ako partnerov,dokonca nas oslovuju ako pan manzel, pani manzelka//a nestalo sa mi, abysa niekto vysmieval, mal nejake poznamky, zda sa im to trochu divne (17 r} ale akceptuju to.
to bolo len male odbocenie id temy. Vonku to funguje trochu inac.

[zruseny12]

presne tak,ona musi tiez nieco citit,skus ju niekde pozvat raz druhy krat,trav s nou viac casu a mozno z kamaratsva potom prejde na lasku,ale netlac na nu,lebo ju akurat odplasis...

rodrigez

Mlade pipky su fajn, ale len na zabavu... ked chces serioznu zensku, ziadna 17 az 23 ti to neda. S takym vekom si len uzit a kaslat na to, ak chce clovek normalnu zensku, mala by byt starsia... ideal tak 25, ale samozrejme cest vynimkam... to je len moja skusenost...

adi

Podla mna je zamyslanie sa nad vekom zbytocna strata casu. Ved na tom vobec nezalezi, zalezi len na to ci sa ty dvaja k sebe hodia alebo nie. co maju s toho, ked su rovnako stari, ale nemaju ziadne spolocne zaujmi?? Ja mam priatela tiez o pät rokov mladsieho a co? Rozumieme si super, uz by som ho nevymenila. coho sa mam bat, ze ma vymeni za mladsiu. Hlupost, zalezi na vztahu, ci funguje alebo nie. Nas funguje, tak preco by ma vymienal za mladsiu.
Uz sa mi stalo, ze sa ma niekdo pytal na vztah, a ked som povedala, ze moj priatel je o pät rokov mladsi, ako odpoved prisla, coze, taky velky rozdiel. No takej odpovede sa clovek dostane len u nas, niekde inde na svete sa na takouto ,,malickostou´´ vobec nikdo nezaobera.

kamoska

dobre, tak skús mi zadefinovať, čo ty nazývaš skúsenosťou, alebo čo je na staršej také príťažlivé, čo u mladej nenájdeš...myslím, že je tu dosť žien, ktoré by to tiež zaujímalo :-)

kamoska1

no vieš, ale ja mám pocit , že dnešné mladé pipky súskúsenejšie ako moja generácia vychovávaná za socíku :-)

caku

Zije s tebou asi preto lebo sa mu pacis...celkovo....vies nie vsetkym chlapom sa pacia mlade holky ...... mne osobne sa paci ked je holka skusena...ked je zena ako ma byt