Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

lejn

maria tak co sa tyka infekcii nezystili by mi nieco take aj z krvy? ja som mala a mozno ze este mam e. coli v crevach ale asi to nieje vazne ked s tym nic doktory nerobili

[zruseny12]

RNG,ja to viem ze sa musi brat aj s inymi latkami atd.sak tie doplnky to obsahuju...ale mne sa aj tak trati tak asi je chyba niekde v traveni,alebo mozem mat nieco ine v zaludku...proste potrebujem may to gastro vysetrenie vysetrenie...

RNG

ako ti to mam vysvetlit, ze vapnik sa nezabuduje v tele(tj nezostane v nom) len ked je sprevadzany inymi mineralmi a vitaminmi? Inac z tela vypadne von velmi rychle. A kedze telo potrebuje vapnik na sirenie nervovych signalov, odbura ho z tvojich kosti, tak ako aj horcik a draslik.
Kosti nie su zlozene len z vapnika!

[zruseny12]

i ked mam velky strach z tohto vysetrenia na gastre tak ho postupim,lebo mi zalezi na zdravi...a bude mi to robit lekar ku ktoremu chodim na kvapku krvi takze sa vobec nebojim,verim ze to nejak zvladnem...:0))))......

[zruseny12]

RNG,ja to viem,ze mi to ponuknu,lebo su lekari,ale ja nemozem len tak odmietnut vysetrenia atd.lebo oni ma uz budu sledovat a kazdy pol rok budem chodit na kontroly,ci sa to nezhorsuje,,,budem pod kontrolov a to som rada...a jasne ze viem,ze prirodne doplnky su omnoho lepsie sak ich beriem uz dlho...aj sa snazim jest atd.ale bez vysledku zatial...uvidime zasa za pol roka...ci sa stav zhorsi ci zastavi...ale tak ako som uz pisala ja davam na pol prednost aj alternat.tak na pol lekarom...uz som vela krat tu toto pisala,ze netreba zatracovat uplne lekarov/hoci niektory i mne ublizili/ja beriem uz pomaly dva roky vapnik a ryby olej a este nejake doplnky tiez som tu pisala a zatial tento vysledok...uvidime co bude po polroku na denzinometrii....zatial sa drzim zdraveho rozumu a neodmietnem pomoc lekarov...ale nemam nic proti doplnkom,lebo ich sama beriem...

RNG

maria, ked mas zle travenie alebo zle hospodarenie s vapnikom, musis si ho dodat v s-ravnej forme. Osteocentra sice meraju densitometriou hustotu kosti, ale nakoniec ti ponuknu lieky a nie potravinove doplnky s obsahom vstrebatelneho vapnika a inych mineralov a vitaminov potrebnych na zadrzanie vapnika v tele(zabudovanie). Vapnik sam sa nezabuduje, len v spojeni s inymi . Preto vsade odporucam zmesi na to navrhnute, aby sa vapnik a ine ZABUDOVALI do tela.
Samozrejme, forma musi byt taka aby sa v prvom rade ABSORBOVALI.
Takze ziadne uhlicitany(carbonaty) a sirany(sulfaty), alebo oxidy a hydroxidy.

[zruseny12]

RNG,ja urobim aj ten pokus,na ENZYMI,ale teraz musim ist na vysetrenie na GASTRO,lebo musim to absolvovat,ci chcem ci nechcem,lebo ma moj vek mam zle kosti,to som tu uz pisala,ze ich mam odvapnene...a jedna mudra osoba mi poradila,aby som sla a spolupracovala s osteocentrom,lebo je to dolezite ked chcem este dlho zit...a mam sa nimi nechat sledovat...,takze i ked je mi na nic ze mam ist na gastro a na vysetrenie zaludka/i keby nic nenasli/musim tam ist...ale ked nic nenajdu tak budem vsetko preto robit,aby som to tratenie VAPNIKA zastavila ja aspon na minimum...nepredstavovala som si takyto zivot...ale co uz,je to taky osud a musime sa nejak predierat...pekny den prajem...