Každodenné hnačky a nafúknuté brucho!

lejn

mariaa ja viem ja som tam bola na tej kvapky krvi a tu gastreontorolog aj by vedel ze co ma mi robit ale ja odmietam ist na colonoskopiu vies? v tom je ten problem

[zruseny12]

lejn tak ja len tak,zalezi len na tebe,ze ked tvoj gastr.ti nemoze pomoct ci iny by ti nepomohol,neplatila by si nic,lebo to je normalne vysetrenie ako u lekara,nie kvapka krvi...on doobedu vysetruje ako gastroentolog a poobede robi kvapku krvi...ale na tebe zalezi...

lejn

mariaa ja na neho kontakt mam, ja chodim tu ku gastroenterologovi ... to by ma vyslo drahsie keby som mala este cestovat

usmev

anonym-92:ak máš ešte stále takýto problém,ozvi sa mi:duratnakatka@zoznam.skPodarilo sa mi dostať známu mojej dobrej kamošky z hnačiek pomocou prírodných doplnkov výživy.trojkombinácia, brala 3 mesiace a cíti sa fajn.

[zruseny12]

lejn,tebe stale este nepreslo,tie hnacky atd.Tak skus ist za Dr.Pavlovom v KE,je gastroentolog....mozno ti pomoze,on robi aj kvapku krvi,ale doobedu normalne ordinuje ako lekar na gastroentologii....ak by si mala zaujem tak napis ja pohladam,na neho kontakt a mozes sa s nim porozpravat...

washita

pokial mám skúsenosti s hnačkou je tu viac faktorov, ktoré môžu spôsobovať tento problém. Neviem čo Vám spôsobilo váš problém s hnačkou, ale odporúčala by som jesť podľa vašej krvnej skupiny. Potom čaj na gastritídu a tiež čistiť pečeň. Prajem veľa síl a šťastia pri liečení.

lejn

ale napriek tomu ze su lekari mali by sa vzdelavat stale a nie to co dostanu do hlavy v skole im to bude stacit do konca zivota. Medicina ide stale do predu tak by mali aj oni... ale ja taky pocit nemam. (Nemyslim ze su vsetci taky)

RNG

Preto do tohoto fora prispievam a snazim sa ludom priniest znalosti od malej skupiny lekarov, ktori sa zaoberaju liecenim pouzivajuc prirodne prostriedky, a zaroven sa ich snazim spristupnit v mojich obchodoch