Pocit potreby ist na WC pri sexe

Príspevok v téme: Pocit potreby ist na WC pri sexe
matko99

Ahojte ,takze rovno k veci.Sex s partnerkou vypada asi tak ze bud sa ja spravim moc rychlo (ale to nechcem riesit(kupil som si DUREX PERFORMACE uvidime co to spravi)no ale ide oto ze ked aj vzdrzim dlksie ,musime sex ukoncit,pretoze partnerka ma pocit ze sa jej chce cikat ...neviete preco ? pri prstovani ma obcas tiez taky pocit hlavne ked viac tlacim na prednu stenu vaginy zvnutra,avsak jeden ci dva prsty niesu to co penis ,cize ten pocit pri prstovani je akoby zanedbatelny ...skusali sme uz aj viacere polohy a nic :( neviete pomoct?

lea123

no ja som tiez take nieco zazila s tymi kondomami, to sa fakt oplati kupit len pre takych ktori su hned hotovi, moj partner sa s nimi nedokazal urobit musel si ich stiahnut. (tiez sme ich omylom kupili)

ww

a este nieco som zabudla...tie kondomy naozaj oddialia erekciu...teda my sme si nevsimli,ze sme kupili prave tie a ked nie a nie skoncit dost sme sa cudovali,ze co s partnerom je:D

ww

ok nieco vysvetlim.s partnerom sme hladali polohy,pri ktorych sa najviac drazdi bod g.A okrem ineho sme sa dopatrali aj k tomu,ze ked sa niektorym babam drazdi bod g maju zo zaciatku pocit,ze im treba cikat,treba vraj pockat a ten pocit ustupi,no a ked budes v drazdeni pokracovat ma prist uzasny orgazmus.Ci je to aj vas pripad sice neviem,ale jedna z moznosti to je...

domini

no, to prave nepomaha ist pred tym na wc, aspon mne, a je to vzdy, pri kazdej polohe, cize to nebude tlacenim na mechur..priklanam sa k tej psychike asi:) ale ten pocit, ze sa pocikam..to bude tazke prekonat

mia

no ja tiez idem vzdy pred stykom na wc, ale to nepomaha, a kvoly tomu sa pri sexe nemôzem uvolnit, a dosiahnut orgazmus, lebo mam pocit ze keby som sa uvolnila tak sa asi pocikam:)ale ked sa niekedy uz uvolnim, tak nic netecie, ale vzdy mam taky divny pocit.citala som vraj ze ked ma zena ten pocit, vraj bude mat orgazmus, ale u mna to tak nie je:DD

sja

no pred stykom..vycikat stale :) mne napr. sa to stava..teda ten pocit , ze mi treba cikat..iba pri istej polohe...vtedy sa staci uplne uvolnit a nemysliet na to, ze treba cikat...no a to pomaha..len sa cudujem, ze ked sa uvolnom, ze nic zo mna nejde..je to len psychologicke ? ci ako ? :))

machulka006

to je také ťažké na to prísť logicky? Tlačíš jej alebo na mechúr,alebo na močovú rúru, tým jej ju podráždiš a utomaticky sa jej chce cikať...

Summer_

Sak nech sa vzdy pred tym vycika a je to :)) aj mne sa to uz stalo ale odvtedy sa idem vycikat a potom je vsetko ok..