Bolesti chrbtice

zazrivienka

harpera, to ti dal normalne na predpis? pozeram, ze je to prirodny produkt, mne sa teda este nestalo, ze by u nas lekari predpisovali nieco podobne :) ako dlho si to uzivala?

harpera

Tak mne osobne masaz chrbta nepomohla, respektive pomohla, ale asi len zhruba na tyzden. Potom sa bolesti vratili. Z takeho dlhodobejsieho hladiska mi odporucil aj moj doktor uzivat Revitanerv Strong a o dost sa mi polepsilo.

Emma3

a čo tak ísť na nejakú dobrú masáž? Ja napríklad chodím sem www.hotelzochovachata.sk ale to je len v prípade že žiješ v okolí BA.. je milion dobrých masérov tak skúsiť toto.najlepšie si nájsť niekoho dobreho a chodíť pravidelne raz za týždeň aspoň

zuzanhitka

akoze ano, ja sa snazim cvicievat, ale zakazdym mi to proste nevyjde. a uz vonkoncom nie kazdy den. toho casu velakrat jednoducho nie je nazvys.

zdeni_richta

bolieť chrbtica ťa môže aj keď v práci stojíš alebo chodíš, to je úplne jedno, na tom nezáleží :D ono ide dosť aj o postoj, ako chodíš, či si vystretý, koľko máš pohybu, proste tam je veľa faktorov, ktoré v tomto zohrávajú svoj rolu.

Helina

Mne stačí každý deň troška stretching v priebehu dňa a zatiaľ som teda nejaké problémy s chrbticou nemala.

zuzanhitka

ani nepolavili? necitis nejake zlepsenie, ked si zacvicis? ja to mam uplne fajn, ze sa mi ulavi zakazdym po cvicenie, ale tak prestanem na nejaky cas cvicit a je to tu zas.