kedy je vhodna doba na prve milovanie s novym partnerom?

meck

kajka- mozes byt konkretna? nejaky cas. usek povedat.. v podstate uz teraz sme spolu mesiac.. a este sa nic nestalo... kolko mam podla teba este cakat?

agaba

meck - asi ano, sme tu mozno len my, alebo mozno aj ini ludia ale nechce sa im reagovat na taketo otazky :-) typu vztahy atd....

agaba

meck my sme sa spoznali na tej nemenovanej zoznamke a dali sme si rande, ze to bude lepsie zoci do oci, ako len pismenkovat si ...no a tak sme sa stretavali a teraz sme sa dali do kopy :-) dufam, ze to bude nieco dlhsie a krasne a ze to tak skoro neskonci,! Nevravim, ze som hned zamilovana, ale velmi by som si to priala!

kajka

myslim si, ze ked ide o vazny vztah, tak by som chvilu pockala a nesla s nim hned do postele. Keby to bolo len nejake uzivanie si, tak potom naco cakat

meck

agaba- spominala som to, mi sme sa spoznali v okt. v jeho robote.. dosla som za nim preposlat nieco do skoly.. on ma oslovil, a vymenili sme si cisla a tak.. a ty si kde spoznala svojho?

agaba

no denne ani nie, ked je v praci a ma toho vela tak nie, ale inac ano, napr. dnes sme boli spolu od 16:00 takmer az doteraz :-)
ale ked sa nevidime, tak si napiseme cez icq alebo cez jednu nemenovanu zoznamku :-)
A ty si odkial ak smiem vediet? Vy ste obaja z ineho statu? to je ako mozne? ako ste sa spoznali, vyzera to zaujimavo :-) mate na to vek, tak mozno naozaj netreba len tak cakat a zobrat to tak ako to pride :-) Mozno ze aj ja sa tak zajtra zariadim:-) ale aj tak, chcela by som pocut nazor aj inych ludi a viacerych, ale ked sa toho nedockam, tak co uz :-)

agaba

nie v pohode, nie si zvedava je to normalne, ale uz som to tu spominala, ja mam 22 a on ma 25, nie sme spolu dlho, len chvilku a pozname sa max. tak 3 tyzdne ale je uzasny :-) sme si sadli, a som rada aspon dufam nooo! :-))) A ano sme z jedneho mesta, dokonca z jedneho sidliska, taze super :-)