kedy je vhodna doba na prve milovanie s novym partnerom?

meck

agaba- to je to, on ma vzrusuje.. je mi s nim dobre a vie, co ma robit...robili sme uz vela blaznostiev spolu v posteli, ale k milovaniu este nedoslo a spravil ma viackrat zasebou.... takze si myslim, ze aj jeho`zazrak`nebude dufam zaostat :)

meck

je blbe, ked clovek planuje prve milovanie s niekym????
ja by som sa cchela s mojim 1.milovat na valentina.. je to take romanticke... no neviem, ci to vyda-- kvoli casu.. ja studujem inde a on byva inde.. medzi nami je to tak 3-4 hodiny cestovat.

meck

minule sa to uz skoro stalo.. no ja som zahlasila, ze nic nemoze byt. on sa spytal ze preco? ja som mu odvedtila-mas kondomy- povedal, ze nie.. no teraz ked som dosla k nemu na vikend, tak sme ich boli spolu kupovat a dal ich ku posteli.. ze keby nahodou.. no nic sa este nestalo..

meck

ja som toho mojho spoznala v jeho byvalej robote v oktobri, robil v net cafe, teraz je v banke... no spolu sme od zaciatku roka... 3-4 dni do tyzdna pridem k nemu domov-viac nemozem kvoli uni, a mam ho rada.. vidim ze on sa snazi, stara sa, je pozorni--- to su tie zaciatky... no neviem, ci uz je vhodna doba alebo nie. on povedal, ze na mna naliehat nebude... ze pocka.. no viem , ze nie je dobre cakat dlho.. z vlastnej skusenosti. co si o tom myslite?

agaba

mozno nie je podstatne co som spomenula, teda tie skoly, ale to len tak na obzor :-)))Nechcem aby si tu niekto pomyslel, ze sa clovek vychvaluje, ale ide skor o to vypocut si, teda precitat si nazory ostatnych ludi.Mame kopec spolocnych zaujmov a to ma tiez velmi tesi. Na zajtra ma pozval k sebe, zrejme chysta nieco romanticke. mam aj z toho strach, ale z tej druhej strany ho chcem.

agaba

no to by velmi zaujimalo aj mna, teda pocut nazory inych ludi, co si o tom myslite? ja mam v podstate tiez novy vztah, zacal len nedavno, asi tak 3 dni :-) je to pekne mile :-) a predtym sme stretavali asi tak po dobu dvoch tyzdnoch.
Co by ste spravili? Keby vas nesmierne pritahoval a to iste plati aj opacne? On 25 a ja 22. Je mily, sklvely, (sak ako stale na zaciatku :o) )velmi pozorny, ma dobru pracu, 2 vysoke skoly a ja momentalne studujem tiez na vyske 3 rocnik.
Prosim o vyjadrenie sa niektorych z vas.