bolesť v slabinách

MarekMelis

Môže to byť spôsobené aj močovým kameňom alebo niečim v močovode ak bolesť v slabinách pretrváva dlhšiu dobu a nie je spôsobená svalovým zranením tak je vhodné navštíviť lekára vyliec.sk

Božidara

Ahoj mam32 rokov a asi pred 5 mesiacmi to začalo bolesť v slabinách na pravej strane razí mi to do nohy niekedy nemožem ani chodiť no strašná bolesť z čoho to je pravdepodobne navštívim doktora vraj to može biť hoci čo čítala som že to može biť aj z chrbtice,alebo sa možu upchavať cievy no dohady su najhoršie tak uvidím čo povie lekár.

am-ko

Ahojte, mna tiez bolia bedrove klby hrozne a bolia ma uz dlho som uz v 37 tyzdni a chodim k ortopedovy, ale ten mi zatial nijako nepomohol, lebo on mi nemoze nic predpisat a asi o tom ani nic nevie tak trpim ako pes a cakam ci ked sa rano zobudim budem moct este chodit. Dufam ze ked porodim bude to zas dobre...

sasky

No tak to je neprijemne, ja som rodila pred 6 rokmi, tiez som mala taketo stavy v tehotenstve, taktiez aj krce v litkach v noci, to boli muky, koncom 8-meho mesiaca som dostala bolesti, tiez som myslela, ze rodim ale to babatko kopalo do kosti a roztahovalo sa, panva sa mi vsak roztiahla a stale mam bolesti a teraz sa mi to dokonca stupnuje, je to neprijemne, ked sedim a niekedy mam problem dlhsie stat, lebo cele telo ma boli. Proste kazda zena preziva nieco ine, kazde tehotenstvo je tiez ine, takze sa nebojte, na to je gynekol., aby dohliadol na zenu. Drzim Vam prsty, aby vsetko dopadlo dobre...

gina 30

Gynekolog ma poslal k ortopedovi aby mi vysetril stav kostí, cize ci su to nejake chorobne zmeny a nasledne sa vyjadril k indikacii na sekciu(cisarsky). Vsetko bolo v norme, uzavrel to tym, co som pisala predtym(dieta tlaci na panvu a kosti sa roztahuju). Tie kosti a slabiny ma boleli az do konca teh ale nakoniec som rodila normalne spont a bolo vsetko o.k.

gina30

Baby ja som mala pri druhom babatku tiez taketo bolesti, mala som pocit ze sa mi kosti rozletia a vystrelovali do slabin, musela som chodit az na ortopediu. Je to tym ze dieta tlaci na panvu a kosti sa roztahuju, niekoho to boli menej a niekto ma skutocne krute bolesti ako som mala ja.

biba123

ahoj, ja som momentálne v 30. tt a už asi 2-3 dni sa budím na bolesti v oblasti bedrových kĺbov (viac na pravej strane), ževraj je to iba rozťahovanie kĺbov, takže ajaj, dúfam, že je to naozaj tými kĺbami a nie ako hovorí jajka, pôrodom do 2 týždňov . )) to by bolo naozaj príôi skoro ...