Do kolkych tyzdnoch (dnoch) sa da prerusit tehotenstvo..

injekcia

urcite existuje aj injekcia, ja som taku raz dostala,meskali mi kramy, isla som na gyndu, urobil mi test krvi,bola som tehotna a dal mi injekciu,meskali mi len 7 dni, dalsie kramy som dostala normalne na cas,nechcela som mat dalsie babo 4 mesiace po prvom porode,mala som vela komplikacii pocas a po tehotenstve, dalsie babo sme mali, az ked som sa poriadne vystrabila zo vsetkych neduhov, ktore mi prinieslo tehotenstvo, az po 6 rokoch.

asteri

v tom odkaze, ktory si sem dala je to baska dobre vysvetlene, minipotrat tabletkou sa u nas nerobi, miniinterrupcia vakuumexhausciou sa u nas bezne robi. je to setrnejsie pre dalsie tehotenstva ako kyretaz s dilataciou. prave ta dilatacia krcka je najrizikovejsia pre nasledne tehotenstva.

baška :)

lilii : diki že si mi vysvelitla, čo to je a máš pravdu- neviem ako sa to robí, lebo som to vživote nemusela absolvovať a snáď ani nebudem musieť!
A tá baba čo založila tému, potrebovala len poradiť. A kedže som už dávnejšie niečo na tuto tému čítala, napadlo ma, že ten odkaz na staršiu tému tu dám - NA TOM NIE JE NIČ ZLÉ !!! Niekedy sa tu píšu poriadne somariny a určiie väčšie, ako som napísala ja... Takže ty sa môžeš ísť hádať s kým chceš o čom chceš a ja si tu taktiež budem písať čo chcem a čo uznám ja za vhodné, ok? :)

lilii

Baška miniinterupcia je odsatie sliznice maternice aj so zarodkom do 6 tyzdna, fakt neprispievajte ked nemate potrebne znalosti na zaklade jedna baba povedala, fakt to vyznieva sprosto. To jak keby som sa sla hadat s kozmonautom o podrobnostiach startu rakety!!!

baška :)

... potratové injekcie- asi máte na mysli mimi-interupciu a to existuje !!!
Na Slovensku sa to ešte nepraktizuje, no myslím že v susednom Rakúsku sa to už dá. Pozrite staršie články pod názvom "mala interupcia" www.zdravie.sk

ffjjjfff

Akože vy mudri seci,, potratove injekcie jestvuju no len na slovensku nejsu registrovane,, su akurat dade v anglicku a francuzsku,,, A pre zaujimavost sa ta injekcia vola ze - Mifepriston

mizue

neexistuje potratova injekcia, ked uz nech ide na vyskrab.. ci ako sa tomu hovori.. injekcia?ce... mozno postinor.. to je tabletka co zabrani tehotenstvu do 72 hodin aj ta neni ista...

fuin

Som reagoval na vylevy wee ktora tvrdi ze sa da potratit injekciou... ;-) zvedavy dostal taku rade, ze ak chce riesit potrat bude musie ist pekne za doktormi a nie pocuvat dajaku zabu co nevie do 5 naratat a bude tvrdit ze existuje potratova injekcia