nemam z toho dobry pocit

Príspevok v téme: nemam z toho dobry pocit
:(((

vzdy ked mi ide priatel rukou do nohaviciek, necitim sa dobre, ako je mi to velmi prijemne po fyzickej stranke ale mam pocit ze co ak nevoniam dobre alebo nieco je tam co by tam nemalo byt??a dalsia vec je ze ci by som sa ho mala opytat ci ma ciste ruky...pytate sa na to?? je to divne, ale myslim ze potrebne...ake su vase skusenosti?

:(((

aspon viem ze niesom sama :D a pod tymi vecami co by tam nemali byt som myslela nejake tie vytoky ale veci podobneho charakteru...necitim sa potom prijemne aj ked to co robi je prijemne :D

h.r.s.t

tak si kup vlhke utierky pre babatka - tie pekne vonaju a musia byt setrne k pokozke - ved su urcene na utieranie presne tych veci "tam" a to este miminkam

jaja

podla mna s tou vônou dole, že to nie je u vás ok baby, je len BLBY POCIT, spýtajte sa priateľov a povedia vám mnam, aspon môj je do toho zbláznený, ale ja ked nie som po sprche, tak tiež som si nie istá...

aaaa

:((( mame asi spolocne zmyslanie...ja mam tiez pocit ze nie som najvonavejsia aj ked som vysla zo sprchy a ked som v nej prave nebola tak ani nahodou ho tam nepustim ani keby som to ako chcela a neviem ale myslim ze nejaka vlhka vreckovka sprchu nenahradi a tiez myslim ze ked je parfumovana ci mi neposkodi, som dost citliva...katastrofa so mnou

:(((

herec a to nebude divne ked budeme v tom najlepsom a ja sa ho to opytam??ako ja si tiez myslim ze je to dolezite ale mam pocit ze to pokazi tu atmosferu...

herec

urcite sa pitaj ci ma ciste ruky, mna sa frajerka pita vzdy lebo ked som jej to par krat robil s neuimytimi mala vytoky a take veci, neboj nic tam nie je co by tam nemalo byt

jehwgjwhb

Ked ma k tomu prist a nemas moznost sa osprchovat, tak na wc sa utri vlhkou vonavou utierkou (bezne dostat kupit) a je po probleme.
Mas tam to, co tam mas mat, nehaluz. On zrejme tiez nema jasno v tom, co presne by si tam mala mat a ake by to malo byt velke :P

lolita22

moj je tiez zatazeny na umyte ruky on si ich dokonca pilnikuje aby mi nahodou neublizil;) heh.. a co sa toho tyka, preco by si tam mala mat nieco co tam nemas mat? to je hlupost...ak sa necitis dobre po vonavej stranke kup si nejaku hygienu na intimne miesta..