hemeroidy

elena66

no tak ludia...vsetci tu pisete o bolesti a tak, ale mna napriklad nic neboli (nastatie), len tam ciitim, ze tam je taka gulka...sice v ten den, ked som prisla na to, ze tam cosi je, tak vtedy ma to kusok bolelo, ale inak nic...

bebeka

no ja nechápem..ako môže konečníku pomôcť studená sprcha....mne sa zdá, že sa mi to vďaka studenej vode len zhoršilo..nachladli mi aj vaječníky

pišta

Tak ti teda dakujem za poctu, pani ci slecna Nespokojna : )
To, ze zrejme nesuhlasis s mojim nazorom, je nakoniec dobre. Hladaj svoj. Najdi svoj nazor na tvoj problem aj svoje riesenie. Mast je podla mna pomocnik...prepac, ale nie riesenie.
Uzival som ju roky. Kym som nezaradil okrem ineho relativne dost surovej stravy, hemoroidy spolahlivo "prezivali" dalej...hm.

daniela74

Najlepsia je Mastu S,ja s tym mam problemy uz asi 5 rokov.Niekto tu pisal,ze je to zivotnym stylom.Neviem ako to potom chytilo prave mna,nepijem,nefajcim,nemam nadvahu,nejem tucne jedla,sportujem.Takze mi to vysvetlite,Pan Odbornik na civilizacne choroby a choroby zivotneho style,ked ste taky mudry.Inak pomahaju aj sedacie kupele z dubovej kory.

notak

a ešte - HYGIENA !!! po každej stolici umyť!!!konečník, do sucha vyutierať!!!! Papier nestačí!!!!Do konca života!!