Cim precistim lymfaticky system?

peta111

ahojte, ja som citala teraz v jednej knihe so zameranim na detoxikaciu tela, ze na precistenie lymfy je dobre zarobit si roztok glauberovej soli(dostat kupit v lekarni)... nepamatam si presne, ako to tam bolo, nemam ju momentalne pri sebe.... dovedna za ten den treba vypit aj s tym roztokom 4l tekutin.. aj tie citrusove zriedene roztoky tam boli... neviem, nie je to velka zataz na oblicky??? pre takeho 50kg cloveka ako ja?? dakujem!

RNG

Inac surova cviklova stava , 2 x denne deci obsahuje dost roznych enzymov, ale samozrejme dnes su na trhu ovela silnejsie enzymaticke zmesy, s ovela bohatsim vyberom roznych enzymatickych zloziek pre rozne druhy cistenia a odmorovania roznych materialov v tele.

RNG

Ako dlho a kolko pouzivat enzymov zavisi velmi od stupna zamorenia tela. Ja odporucam napr az 12 gramov ekvivalent pancreatinu denne , najma pri rakovinach, kde treba telo co najskor odmorit , pripadne aj enzymaticky odstranit rozne neziaduce bunky v tele, vcitane rakovinnych.
Viac nemozem konkretne na tomto fore povedat o zdrojoch doplnkov, lebo by to povazovali za nedovolenu reklamu. Takze musis ist na ine stranky, kde je to dovolene, napr na mna adresovane rng.uforum.sk kde mi administrator dovoli povedat aj konkretne zdroje, aby si to ludia mohli najst a vubrat si podla svojej uvahy z tych najlepsich zlozeni.

ela.cho

takže od iherb kúpiť ten pancreatin? a ako dlho užívať? a kolko denne tabletietk? prosím dáte mi sem link presne aký enzým treba objednať*? a čo nežiaduce účinky su nejaké?

RNG

Enzymaticke cistenie je vzdy na prazdny zaludok, aby sa enzymy nespotrebovali na jedlo, ale absorbovali v crevach do krvi a tak cistili v celom tele rozne zamorenia.
Dnes dostat uz velmi silne enzymy, dokonca aj ekvivalent 3000 mg pancreatinu na kapsulu/tabletu,naviac enztericky pokrytu, tj sa nenici v zaludku, co ma napr vyrobok firmy Solgar, Quadruple strength pancreatin
najdes ho napr v iherb.com odkial sa momentalne oplati objednavat, lebo maju zadarmo postovne na objednavky od 40 dolarov vys.

ella.cho

a aké enzymi brať na prečistenie tela? bromelain a papain, červenú repu..ako dlho to treba brať? všetko na lačný žalúdok?

julia.O.

ahoj mam problem s lymfatickymi uzlinami mam ich pri clenkoch,pod kolenami a na tricepcoch.su na dotyk velmi bolestive a velke, a cele telo mam naliate vodou.citala som ake priznaky clovek moze mat a mam vsetko od unavy,mozem cvicit a chudnut kolko len chcem schudnut neschudnem dokonca neobleciem ani rifle ...dik

RNG

jaja, zazvor(dumbier) je jeden z protizapalovych doplnkov, kde patria najma curcumin(pribuzny dumbiera) bromelain(enzym z ananasu), boswelin, quercitin a ine.
Ziualbohu za zapalami su rozne dovody, od zamorenie(zhromazdenie vseliakych splodin v tele) az po mikrobialne nakazy. Tieto treba adresovat, jedni enzymatickym cistenim, druhe antimikrobialnymi latkami.