Cim precistim lymfaticky system?

jaja

po operácii prsníka a lymfatických uzlín mi bola zistená rakovina, odvtedy už 5 rokov mám silno opuchnutú celú pravú ruku... ani po lymfodrenážnych masížach sa nič nezlepšilo, až teraz keď som začala piť zázvorové víno mi ruka trocha odpuchla. vedel by mi niekto poradiť?

mira

Či máš zanesený lymfatiký systém zistíš jednoducho tak, že ti bude druhá osoba silne stláčať miesta medzi prstami na nohách, kde sú "blanky". Ak ťa to nebolí, ešte to nie je zlé.
Ináč to poznáš podľa celkovej bledosti a slabosti. To je ale vrcholný stav. Tendencie vidia len skúsenejší.

RNG

Eszte raz zdoraznujem , precistenie tela a tym aj lymfatickeho systemu sa robi extra enzymami, ci uz zo surovej cvikle, stonkoveho celeru, mrkvy, ananasu papaje alebo silnymi extraktmi, klinicky ucinnymi z roznych zdrojov(rastlinne, bakterialne,zivocisne, kvasne...)
A samozrejme extra vodou, a roznymi rozpustidlami, ako silne ovocne kyseliny, chelatory, lecitin, NAC, MSM atd.

pedro

...môže byť príznakom zanesenia limfatického systému opuchy pod očami, resp. vačky a akou formou sa to dá preliečiť pokiaľ nechcem riešiť operatívny zákrok...poraďte ďakujem

cat

hmm..tak ja odmalicka mliecne vyrobky som srotovala denne aj 3x. potom pred par rokmi mi prisli na alergiu ma mliecne vyrobky (ktora sa mi vsak nijak neprejavovala a zistili to nahodne, potrebovali zistit ine udaje) takze teraz..uz asi tak rok nejem skoro nic mliecne. ale mam tomu verit? tej alergii??nikdy mi nic nebolo...v zmysle vyrazok, bolenie brucha etc..

lymfa

lymfatický systém zanášajú aj mliečne výrobky.Nie, ukazovateľ na to nie je žiadny,krvný obraz s tým nesúvisí.

cat

lymfa diky, vyskusam vsetko. ale z tych priznakov nemam nic..existuje na to nejake vysetrenie?ako hovorim, ja mam krvny obraz ukazkovy..je na to nejaky ukazovatel/nejaka hodnota, bud zvysena/znizena co poukazuje na lymfaticky system??este raz diky

lymfa

Prečistenie lymfatického systému - rozprúdenie lymfy :

- šťava z červenej repy, mrkvová šťava
- poskoky na trampolíne, cez švihadlo
- čaje- žihľava, lipa, šalvia, púpava
- pravidelne piť horúcu vodu- rozprúdi metabolizmus, stlmí apetít, prečistí obličky a lymfatický systém.

Recept:
- Zlepšuje krvný i lymfatický obeh, pomáha pri nádorových ochoreniach.
- potrebujeme- mletý zázvorový koreň (zázvor-korenie mleté), 1l vína
- do 1 l vína pridáme lyžičku zázvorového prášku. Pijeme 1 polievkovú lyžicu 3 krát denne.

- príznaky zaneseného lymfatického systému :
- častá tvorba uzlín, časté nachladnutia, únava , hoci držíte diéty a cvičíte, vaša hmotnosť neklesá...