Stratim zuby?

Príspevok v téme: Stratim zuby?
anazuzana

Potrebujem surne poradit,prosim.Vsimla som si,ze mi mizne z prednych hornych zubov zub.sklovina a zuby su velmi citlive na dotyk zub.kefky i tepleho jedla.
Poslednych par tyzdnov som intenzivne vracala a obavam sa ci nepridem o zuby.Myslite,ze ked prestanem {uz asi tyzden to nerobim},ze sa mi to zastavi? Pripadne ci sa moze obnovit? Ako tomu mozem napomoct?

mirabelka

no kedze toto je o ZUBOCH, aspon by malo byt...tak sa chcem spytat, ci existuje nejaky vitamin, alebo nieco na spevnenie, posilenenie zubnej skloviny?

vilaamalka

efef ...si totalne tvrdohlavy clovek .. stale si budes stat za svojim nazorom, o ktorom si myslis, ze je spravny, aj ked ti sto ludi povie nieco ine, budes to ignorovat.. to je uz tvoja vec.. ale bohuzial, fakt si trochu mimo..ked ti raz poviem, ze ma boli noha...a fakt tu bolest citim..mozes mi stokrat povedat, ze neboli ta, preco by ta mala boliet...ved tam nic nemas... nepomoze mi to, ked to naozaj boli...mozem sa len snazit na to nemysliet..a az casom to potrva, kym tu bolest prestanem tak vnimat.. a naucim sa s tym zit.. ale naco to vlastne pisem.. aj tak som len 101 clovek, ktoreho nazor tiez budes ignorovat..

evcca

keby som si ja nechcela dat pomoct, tak asi nechodim k psychologovi, nepisem jedalne zaznamy, nechodim na pravidelne odbery krvi, neucim sa jest aj nieco ine ako dietne jedla, nechodim do spitalskej jedalne a nie som na tomto fore. mala som otazky na teba, ale asi ani necitas, len palis ako z dela. trochu spomal a uvazuj. tvoja ex, asi nechcela pomoc od teba, tak to je jej chyba a nie tvoja. nechci to tu vynahradzat nam. zlost mas asi na nu. co ty na to?

tish

nie takto to nefunguje. ucim sa jest uplne odznova. chodim na psychoterapiu a liecim sa u psychiatra. lebo viem, ze sama to tazko zvladnem bez toho aby mi niekto ukazal ako.

efef

evcca
ako by som sa mal vyrovnať satím že niekto sa ničí a zabíja a je svojim spôsobom spokojný ???? vy si totišto ani nechcete nechať pomoct asi