Chlamydia pneumoniae

Príspevok v téme: Chlamydia pneumoniae
salinka

Prajem Vám príjemný deň. Mám 29rokov a som astmatička s Dg: AB, Alerg.rintitída, syn. dráždivého kašľa . Posledné 4roky mávam veľmi často Katar HCD hlavne v zimnom období. V lete nemám ani astmatické problémy. Od septembra/07 mám takmer stále silný dráždivý kašeľ a nádchu. Bola som na jeseň liečená ATB:Ciplux, Azytrocin,Augmentin,Sumamed. Užívam lieky: Xyzal,Ecobec,Formovent,Singulair,Theoplus,Flixonas e a často Hydrocortison a Syntophyllin inj.12.10mi pľúcna lekárka robila odber na chlamýdie- NEGAT.
Moja 6ročná dcérka ma posledné 3roky časté zápaly DC, hlavne prínosných dutín.Tiež od septembra/07 stále kašle a má nádchu. Je liečená na alergologii:Ecobec,Flixonase,Flonidan. Pred mesiacom jej lekár vysadil všetky lieky a odporučil nás na ORL.Tam mi lekárka povedala, že má zväčšenú nos. mandlu, ktorá ale môže byť zväčšená infektom. Urobila jej výter z hrdla a nosa a mala POZITIVNY výsledok na Chlamýdie. Detská lekárka jej nasadila 3fázovo Sumamed a urobila jej odber krvi, čo som si dala urobiť aj ja aj manžel. Dcérka mala po mesiaci výsledok NEGAT. A ja s manželom obaja POZITIVNY: Chlamýdia pneumoniae IgG 33 a muž má 99RU/ml. Pľúcna lekárka mi dnes povedala, že to číslo svedčí len o prekonanom chlamýdiovom infekte nedala mi žiadne ATB. Mám skvelú pľúcnu lekárku a dôverujem jej, ale dnes som veľa čítala na internete o Chlamýdiach a dostala som veľký strach. Neviem vlastne teraz na čom som, či som vlastne teraz zdravá, alebo to už vo mne zostane celý život a či môžem niekoho nakaziť a ako? Ďakujem vopred za odpoveď.

Peter Furiel

Dobrý deň,
čítal som Váš príspevok o chlamydii pneumoniae. Mne ju zistili tiež a liečba sa mi zdá už pridlhá a zlepšenie stavu je málo výrazné. Chcem Vás poprosiť, či s Vám niečo osvedčilo z rád, ktoré ste dostali.

Ďakujem

RNG

me for me,ja na plucne chlamidie(chlamidia pneumoniae) odporucam dlhodobe branie Samenta, NAC, extarktu z olivovych listov a roztoku GSE.
Tieto su velmi ucinne a hoci na to zatial neexistuje ziadny lekarsky protokol, definitivne tieto su lepsi vyber, nez protokol Vanderbilt/Wheldon, ktory sa sklada z troch syntetickych(2 atb a metronidazole) a NAC a berie sa cely rok.To je privela chemie.

Niekedy su chlamidie trachomis aj v plucach a tie sa daju ovela lahsie vynicit.

me for me

RNG nemozes to napisat sem?:)lebo uz 2.tyzden cakam na vysledky,ci chlamydie mam, a ak by som teda mala chcem byt informovana:)

448

ahoj, ja mam ten isty problem, nemohol by si mi RNG prosimta tiez napisat nazvy tych liekov a kde sa daju zohnat na mail: 4boarders@azet.sk Dakujem.

salinka

RNG ďakujem Ti krásne.Čítala som tu teraz večer veľa o chlamydiach, ale každý píše len že má pozitívny výsledok a mne pľúcna nedala žiadne ATB...vraj to IgG 33 svečí o prekonanej infekcii.A teda netuším či to mám v sebe alebo nie...Teraz mám z toho taký strach ako to tu všetko čítam.Možeš mi poradiť dačo z tých liekov, čo spomýnaš?Možeš na sealand@orangemail.sk .Vopred Ti Ďakujem.

RNG

Chlamidie sa mozu prejavovat ako silna choroba, ale vedia byt-ako to lekari nazyvaju "Latentne" tj skryte a pracujuce tak pomaly, ze su prakticky tazko diagnozovatelne. Ale za dlhe roky narobia v tele paseku, znizia imunitu na rozne ine choroby az casto dovedu telo do "autoimunnych chorob". Takze treba proti nim bojovat aj potom, ked uz lekari maju "nizke hodnoty" a na to su idealne silne antimikrobialne potravinove doplnky, ktore su rovnako ucinne ako atb ale bez bocnych ucinkov a naviac zasahuju aj ine infekcie, ktore sa pri znizenej imunite sposobenej"latentnou"(st skrytou, zakuklenou) infekciou, ako chlamidie, borelie, mykoplazmy a pod.
A daju sa brat prakticky neobmedzene dlho.