SUSEDIA.....

Príspevok v téme: SUSEDIA.....
[zruseny12]

Rada by som sa podelila o skusenosti z ludmi ktori,maju taky isty problem ako ja,ako ho riesia.Ja to stale ignorujem,len obcas sa ozvem,ale niekedy mam toho plne zuby.Byt sme kupili asi pred 4rokmi,od sameho zaciatku mam problem zo susedmi,podotykam,ze nemali najmensi dovod mi robit zle.Od sameho zaciatku mi robia naschvaly...a najhorsie na tom je to,ze chodia okolo po meste a ohovaraju potom mna atd.Nepomoze ani sa ozvat,lebo raz som sa ozvala,lebo suseda zacala kricat na dceru,ze posledny krat po nas upratuje za vytahom a pri tom my sme tam vobec nechodili.Vykricala ju pred detmi vonku,tak som sla za nou,nebola doma tak som povedala jej mame,ze druhy krat ked ma nejaky problem nech nekrici na dceru a nech pride za mnou,od vtedy pozera na mna ako vrah.Stale kolko krat mam sluzbu,tolko co ja doumyvam chodbu,nasype tam nejake smetie len aby nebolo cisto,ked oni umyju chodbu tak ja si toho ani nevsimnem.Posledny krat ma tak nastvala,ze som povedala,ze to smetie pozmetam a jej nasypem pred dvere-A TO CHODIA DO KOSTOLA,stalo sa par krat,ze pocuvali za dverami a potom robia pletky...No a dalsi problem je SUSEDA nad nami.Zacalo to z nicoho nic,tiez som jej nic neurobila,vecer je 22hod.23hoh.24hod.a oni tam skacu dupocu.Niekedy som sa prebudila o polnoci na buchoty,ako keby prestavovali nabytok...je to hrozne ked clovek chce spat a nemoze,a este do toho tie buchoty,teraz najnovsie vecer prestali a zacali skoro rano dupotat...a to nie je vsetko...nebudem tu vsetko rozpisovat,ale napisem jednu vaznu vec.Ked boli tie najvacsie suchoty ja som bola u rodicou a nebola som cez noc doma,prisla som druhy den domov a nasla som zhorenu gumu a ohorokok z cigarety tak sa to este raz opakovalo,ale uz nebolo tak sucho a nehorel.Vedia si stale nieco najst len aby robili zle,susede nad nami sa neoplati ani tolko nic povedat,lebo bola na psychiatrii a je to taka povaha,ze by na mna len kricala.Ale,tiez chodi po meste a roznasa pletky.Mam toto vsetko ignorovat,alebo nieco robit.Kto ma podobnych susedou?ta suseda nad nami chodi ako najvacsia dama po meste,a doma sa chova ako .....niekedy mam toho plne zuby...je mi nich zle,ako vedia cloveku robit zle a stale nieco vyvadzat...ma vyznam s takymi ludmi si spinit ruky?

maxi

fgf - ty sa na tom smejes, ale ak by si mal tak zit, tak by ti do smiechu nebolo. Teda ak by si bol dospela zena s detmi a nie chalanisko .:))

fgf

hahahaaa precital som si celu diskusiu, a neviem ci sa mam smiat ci plakat :DDD
ja mat takych susedov, tak si z toho aspon urobim dobru zabavu :D -buchaju ako slony? ok ja si pustim hudbu na plne pecky...budu mi hadzat smeti na chodbu? ja im rozotriem hovno na dvere, a budem sa tvarit, ze to spravil niekto iny..a tak dalej :D

alina

Dedo, ty si chod dat radsej poriadne zahulit, lebo uz ti semienko bije na.. Pockaj ved nema, na co bit.. No tak nic

dedo_vsevedo

Alina-a nabuduce si svoj nemiestny nazor nechaj sama pre seba,ty sedlaňa!!!nikoho nezaujimaju podobne nazory ako mas ty!!!

dedo_vsevedo

Alina,mala by si vyhladat odbornu pomoc,ked si takato chuderka.Aj ked mas pocit menejcennosti,neboj,staci dobry psychiater,popripade ustav a budes fit...