HADKY

Príspevok v téme: HADKY
adriana

S priatelom sa casto hadame,rozchadzame a sa udobrujeme. Pred troma dnami sme sa pohadali-rozisli a on sa mi vobec neozyva. Zajtra je valentin a neviem ci sa mu mam ozvat,alebo nie. Asi uz ma ma plne zuby a mysli to vazne. Raz mi povedal,ze mi to nebude trpiet donekonecna,ze raz sa v nom nieco zlomi a uz ma nebude chciet vidie. Bojim sa,ze sa to uz stalo a uz ho nikdy neuvidim. Jednoduch buchol dverami a napisal mi,ze uz je definitivny koniec. Pohadali sme sa koli mne.Tvarim sa,ze ma to nehneva aj som mu to napisala,ale on ani neodpisal a pritom ma to hneva a trapim sa. Aky je na to vas nazor.

usiko

adrisnks...tazko radit...pripominas mi mna samu, ked vyvadzam ...vacsinou to zvalim na hormony a pravda je taka, ze odkedy som vasadila HAK, tak take nalady nemam....takze to bol dobry krok si myslim...tiez som si studovala veci, co so sebou robit, aby som nevybuchovala a neublizovala mu, ale ked to na mna prislo, tak som mu znovu povedala take veci, ze iny muz by sa bol zdvihol a vyhodil ma....potom som zacala brat antidepresiva, iba tyzden a uvedomila som si, ze to nie je riesenie, potom prirodne doplnky na depresivne stavy, aj ked som depresiu nemala, len tak raz do tyzdna take stavy hnevu, bervozity a urazanöivosti.....teraz som natrafila na uzasneho psychologa, ktorz mi otvoril oci a prezila som prve dva tyzdne v totalnej pohodke, nerozculili ma poznamky mojho draheho, ktore ma inak rozculovali....lebo viem, ze som stastna pre to, co mam a mala by som byt vdacna....a aj som...teraz sa na kazdy den pozeram s raddostou a najdem si v nom stale nieco vesele a pekne...aj ked len slnecny luc.....takze len na sebe pracuj, podari sa ti to...
Ale z toho, co som si precitala o tebe, mam pocit, akoby si si neverila, mas 29 a on 22, nebojis sa ty nahodou niekde vo vnutri, ze ta raz opusti pre mladsiu? lebo ak ano, tak prestan, a nechaj veciam volnz priebeh....povedz si - Nejako bude- a ono naozaj nejako bude...muza si udrzis aj tak, ze mu pripravis a udrzis pokoj doma, budes mila a nebudes vyvolavat hadky, kvoli hlupostiam.....fakt, presla soim tym, pretrapila som sa cele dni som preplakala, ale zda sa, ze som nasla cestu....moj problem je, ze neverim v boha, takze to mam o to tazsie, ze musim hladat ine riesenia....drzim palce.....

agaba

Mila adrianka, napisala som ti nieco, ale vobec si neopovedala napr. na nejake otazky, podla mna ked chces napis aspon tu smsku , uvidis ako zareaguje, ale preco si chcela posielat len sms? nemas tu guraz mu zavolat? Ved si predsa ZENA a my sme silne osoby, ak nie tak skus aspon poslat k dnesnemu dnu nieco mile, drzim palce a uvidis ked nic z toho, neboj nesi staratena, pride niekto iny, len musis sa naucit sa kontrolovat, lebo potom budes stracat ludi (teda chlapov)zaradom!

majka_

no podla mna ak sa aj nahodou rozidete (co vam to neprajem), a ty ostanes takou aka si, tak prepac, ale necakaj, ze ti nejaky vztah vydrzi... akoze snaha si myslim musi byt na oboch stranach. on sa snazil tym, ze tie tvoje vrtochy trpel... a ty? nemohla si sa aspon trochu snazit, ze by si sa zmenila a obcas si zahryzla do jazyka? ja na tvojom mieste sa mu ozvem, ked medzi vami existovala (alebo existuje) fakt taka velka laska ako tu pises... a OSPRAVEDLNILA SA MU...

adriana

chcela som mu napisat aspon daaku milu smsku na valentina,ked uz teda niesme spolu.ja krava si to uvedomujem co mam az ked citim,ze ho stracam.

adriana

tak velmi sa mu chcem ozvat,tisic krat som mala napisanu smsku a stale ju vymazem. Bojim sa jeho reakcie,ze ma uz nechce vidiet achce mat klud. vobec sa neozyva,neviem co s nim je.

agaba

Tak je to tazke medzi vami a kedze sa ty nevies zmenit a ani nechces, mam taky pocit, tak smola,hoci sa hovori, ze laska prekona vsetko, ale vidis ze asi nie, kedze robis chyby ako male dieta, prepac za vyraz, nehnevaj sa, ale takmer na 30 rokov by si mala vediet co povedat a co nie! aby si to potom nelutovala, ale zase ta chapem, asi mas taku povahu, ale nie kazdemu take nieco vyhovuje, tak co urobis? ozves sa alebo co?

adriana

Nedokazem sa zmenit,som jednoducho taka.Aj ked velmi chcem,ale vzdy je to iba na niaky cas. Dcerka na 11 rockov a velmi ho ma rada,venuje sa jej,blaznia sa spolu..su velmi podareny.Niekedy si myslim,ze mam dve deticky,je ako nas tatino. Viem,je mlady,ale v niektorych veciach je uz dospeli,ale v niektorych este nie. Skusam nanho rozne hluposti,ze ako bude reagovat,viem,ze mu to lezie na nervy a uz ma prekukol. Mne to robil byvali a velmi mi to vadilo. Neviem co uz mam robit a hrozne je ked sa mala opyta,ze kedy uz pride a neviem co jej mam povedat.

agaba

a aku staru ma dceru? inac adrianka, nemnapisala si niektore podrobnosti, ved sak dalo by sa tomu nejako pomoct, ci nie? ale ked ho v jednej chvilu nenavidis a v druhej milujes, tak neviem ci je to vobec spravne! A on ma 22 a ty 29? a to na svoj vek nevies ako sa mas spravat? ved sa jednoducho zmen a ked to nedokazes, tak potom neviem co ti pmoze!