HADKY

Príspevok v téme: HADKY
adriana

S priatelom sa casto hadame,rozchadzame a sa udobrujeme. Pred troma dnami sme sa pohadali-rozisli a on sa mi vobec neozyva. Zajtra je valentin a neviem ci sa mu mam ozvat,alebo nie. Asi uz ma ma plne zuby a mysli to vazne. Raz mi povedal,ze mi to nebude trpiet donekonecna,ze raz sa v nom nieco zlomi a uz ma nebude chciet vidie. Bojim sa,ze sa to uz stalo a uz ho nikdy neuvidim. Jednoduch buchol dverami a napisal mi,ze uz je definitivny koniec. Pohadali sme sa koli mne.Tvarim sa,ze ma to nehneva aj som mu to napisala,ale on ani neodpisal a pritom ma to hneva a trapim sa. Aky je na to vas nazor.

adriana

A este aj dcera je na jeho strane. Ze ked sa budem takto spravat,tak sa jedneho dna zobere a uz ho nikdy neuvidime.

adriana

Som jednoducho taka,hram sa,ze ma to netrapi a pritom opak je pravdou. Sme spolu neceli rok.Viem,je to divne,ale mne je hlupe sa mu ospravedlnovat,je o sedem rokov mladsi.Ja mam 29.Mam pocit,ze mam vela zlozvikov z predchadzajuceho vztahu.Vsetci mi hovoria,ze si mam vazit,ze ho mam,ale ked som nahnevana poviem mu cokolvek a potom mi je trapne sa mu ospravedlnovat. Ma somnou vela trpezlivosti,ale uz mu asi dosla. Bojim sa,ze sa mu ozvem a on uz bude ma mat dost. Vsetko si to vtdy uvedomim az ked ho pomali stracam a pritom ho velmi milujem.

kimka

adriana, ked vravis, ze kvoli tebe, tak sa snaz urobit ten prvy krok ty, ale s takou podmienkou, ze sa budes snazit svoje chyby napravit. Alebo aspon sa snazit voci priatelovi spravat tak, aby aj on videl, ze je z tvojej strany snaha. Skus sa mu ozvat, ved je predsa valentin a kedy by sa mala dat druha sanca, ak nie na valentina?

cat

urob len to, co si naozaj myslis a co naozaj citis. podla mna nefunguju nikaje schemy na situacie, ako sa chovat atd...ak mu chces popriat na valentina, tak to urob, ak ti to je luto, tak napis, ze je ti to luto. ak mas pocit, ze sa takto budede hadat do konca zivota..tak to asi nema zmysel..

agaba

adriana: a kvoli comu ste sa pohadali? ked robis chyby tak predsa je to jasne ze to nebude do nekonecna trpiet, ale co take vazne sa stalo, ze ste sa pohadali, resp. uz rozisli? A preco sa potom tvaris, ze ta to netrapi, ked sama pises , ze trapi! Co sa neozves? Cakas kym sa ozve on? No podla mna to neurobi, neviem aspon si myslim! A naozaj sa lubite, alebo to je take iba povrchne a ako dlho ste spolu? viem vela otazok, ale neda sa na to jednoznecne odpovedat, resp. poradit, ak clevek nevie dostatocne informacie!