Krvacanie

Príspevok v téme: Krvacanie
lulka

prosim vas ja mam taky problem,ze mala som sex so svojim priatelom hned asi 2 dni po menstruacii,kedze to su neplodne dni tak nieco domna vystriekol!Hned na druhy den som si kupila tabletky ktore sa beru do 72 hodin,ale nieje to 100%!Presiel asi tyzden a vcera som si spravila tehotensky test,ktory vysiel negativne poton hned nato som zacala z nicoho nic krvacat!Viem ze to menstruacia nieje lebo mi skoncila 4.2!Vcera som sla na pohotovost tam ma vysetrili no nic mi nepovedali!Dnes rano som volala svojmu gynekologovi,lebo ma cely tyzden dovolenku a citala som mu co je na tom papieri,ktory mi vypisali vcera na pohotovosti napisane!On mi povedal ze takto to nevie ale môze to byt potrat,Co si myslite?

kajka

kazda sme ina, na kazdeho tato tablatka vplyva inak. Ja som po nej krvacala cca po 4 dnoch, a menzes som mala az po vyse mesiaci. Tak isto to mas s antikoncepciou,jedna ju nevie vynachvalit a druha ju nenavidi.To su hormony a v tejto tabletke PO je ich niekolkokrat viac. A ked si im na pohotovosti povedala, ze si uzila tuto tabletku, nechapem preco ti nic nepovedali.

lulka

Ale nemyslim si ze krvacanie by prislo az o tyzden nezda sa ti?A na pohotovosti by mi asi vcera doktorka povedala ze je to z tabletiek!Nie?

kajka

volaju sa escapelle, inak je to to iste co postinor, iny nazov a je tam len jedna tabletka. /Ne/ziaduce ucinky tie iste

jaja

si si čítala leták od núdzovej antikoncepcie, že do týždňa PRíDE KRVáCANIE?? tak podla mna to bolo ono, nie potrat, to je jedno kedy si mala menzes predtým, z tých tabliet po ti príde aj tak!!! to je to zabránenie otehotneniu... prečítaj si poriadne leták!!!!