pristihol nas kamarat..co teraz?

Príspevok v téme: pristihol nas kamarat..co teraz?
surrey

no mam 15 a moj priatel ma 17 a ode o toto...minuly vikend sme boli na chate este aj s plno ludmi...no a boli sme v hornej izbe a chystali sme sa na sex...no..a vo faze kedy som ja mala na sebe len rifle a podprsenku a priatel bol tiez len v rifloch sa otvorili dvere...no a videl nas moj kamarat teda vlastne ..on chce stale so mnou chodit a neviem mu to vyhovorit..no a on nas tam videl...a len sa pozrel na priatela a povedal nieco v zmysle ty kkt...a uz boli v sebe..proste sa strasne pobili navzajom a ja neviem co mam s nim robit...nehovori s nami len mi stale pise ze mas byt s nim...ja neviem...

surrey

ja sa tu nehram na ziadnu obletovanu chuderu...len ..alebo vies co nemam naladu tu nieco vysvetlovat..komu sa tato tema zda trapna alebo aka nech radsej nic nepise lebo ak si myslite ze mna to bavi kazdy den riesit ste na velkom omyle...

sedmikraska

ach jo, si typicka holka co potrebuje pocut ako ju maju vsetci radi, moja kamaratka bola v tvojich rokoch uplne rovnaka a ublizila tym vela chlapcom azostalo jej to bohuzial dodnes. Zrovnaj si to v hlave uz dnes, hadam sama vies kto z tych dvoch je pre teba dolezitejsi, ale ty si urcite sama o sebe myslis aky si len dobrak, ze nechces ublizit ani jednemu, no takto trapis dvoch

surrey

tak ale on sa o tom dozvedel od niekoho a chcel si ju pozriet..sak aj skoncila v kosi nakoniec..
boze dnes idem k zubarke a do skoly dojdem az na tretiu hodinu..aspon na chvilu sa im vyhnem...

gekon

No moja tu valentinku od ne-priatela si mala hned zlikvidovat, alebo to urobit pred frajerom... mna by to tez nasralo

surrey

asi mate pravdu..:(ale ja som ten typ ze namam rada ked som s niekym rozhadana a ked niekomu musim take veci povedat ale asi to bude nutne...
no a dnes to bolo tiez dost tazke v skole lebo bol blby valentin...nemam rada ten sviatok lebo som vedela presne co sa stane...dosla mi valentinka od oboch...od priatela taka mila aj s listom proste uplne super...a od kamosa taka pohladnica s takym smutnym slonom na obale...a vovnutri uz typicke..ze je pre mna lepsi a pozna ma dlhsie a presne vie co mam rada a tak...a priatel sa o tom dozvedel a pozrel si ju a nebudem citovat co doslova povedal na jeho adresu lebo toto je slusne forum...a rozhodol sa ze pojde za nim a rucne mu to skusi vysvetlit...ale nastastie som mu to vyhovorila nejako...