Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....

Príspevok v téme: Nepodpisujte za kazdu cenu rozv.list manzelovi.....
[zruseny12]

No,moje manzelstvo skoncilo velmi skoro...i ked sme zili pekny a pokojny zivot/ked do toho nepocitam svokru/.Mali sme vsetko zariadeny byt,pracu...tak som ja otehotnela a ostala som na rizikovke.Manzel si nasiel inu pocas tehotenstva,pravdaze ja som to nevedela...a velmi dlho...prevalilo sa to ked uz syn bol na svete...nebudem vypisovat,co vsetko som koli tomu prezila,ale urcite nic prijemneho...ja chcem len upozornit mlade zeny,lebo teraz je velmi velka rozvodovost,aby si dali pozor aj pri rozvode.Ja som to brala na lahku vahu,lebo som bola tak vycerpana,ze som rozvodovi list podpisala bez toho aby som si ho poriadne precitala,vedela som,ze niektore veci nie su tam pravdive,ale som si povedala,sak zivot ukaze,kto je aky...mne islo v tej dobe len o klud,lebo som mala aj syna na ktoreho som bola sama...lenze,neuvedomila som si,ze rozvod.list s clovekom ide po cely zivot...a jedna firma toho zneuzila proti mne a moj rozv.list ukazala verejne...a uz nikomu nemoze clovek vysvetlit,ze to tak nebolo a kord ked ex cloveka prenasleduje dlho este po rozvode.Preto,poriadne si precitajte,co podpisujete...alebo nech to za Vas urobi vas pravnik...lebo moze vam to znicit povest...

juliena

vecernica, tu je vsetko mozne..aj ked to trestne napadnes, su info von, naspat sa to nevrati.
mne bolo tiez na grc, ked som citala navrh na rozvod. Vy co ste sa nerozvadzali, ani netusite, kam fantazia vie dojst. A ak to niekto cudzi precita, ma silnu tendenciu uverit a bavit sa na tom. je to casto plne pikantnosti, ktore urazaju az ludsku dostojnost. preto je dobry pravnik, aspon to nemusite rozoberat niekde na sude pred cudzimi ludmi.
A pravnik toho nacital ajajaj, takze to mate ako psychologa.

vecernica

A ozaj nepatri rozvodovy list pod doklad ktory je chraneny ako osobny udaj a jeho zverejnenie ,a ani citanie tretiou osobou je trestne? teraz ako viem uz aj rodne cislo nema pravo hocikto vediet.AK by niekto nieco z toho rozvodoveho listu rozsiroval ,tak by si ho mohla napadnut nie?

juliena

moja rada.
ked mate pocit, ze rozvod je na vas moc, ze to psychicky nezvladnete, treba pravnika na vase zastupovanie.
opytajte sa co by to stalo, a nech vam trebars niekto pozica..ale stoji to zato. Dokonca vas moze zastupit aj na samotnom rozvode. Uz si nepamatam, co to stalo mna, ale nebolo to vela

[zruseny12]

sak ja som od nich odisla a tak to urobili,ja som sa potom odstahovala prec,a teraz ked sme prisli po 8-smich rokov naspat do mojho kraja,tak sa diali take cudne veci,a tak mi ta znama toto povedala,ze sa nemam comu cudovat,ked ukazali moj rozv.list.A uz som pisala,preco som podpisala,lebo som si myslela,ze zivot ukaze aky sme,a nepocitala som,ze raz natrafim na takych ludi...ale,je pravda,ze i keby neviem ,co som hovorila na sude,aj tak by nenapisali to co poviem,svokra pracovala na vysokom poste a mala znamosti,tak to bolo zmanipulovane...ale keby fakt som sa bola postavila,ze nepodpisem,tak by sa to len natahovalo atd.a ja som potrebovala klud ako som uz pisala...ale niekedy,lutujem,ze som to nenechala tak a az by svokra stratila moc,tak vtedy sa pustila do rozvodu,a nie este ked bola pri moci...sak je vela zien ktore prisli o deti len vdaka tomu,ze jeden z rozvadzajucich mal na sude znamosti...poznala som taku jednu este za totality...a teraz ani nehovorim...ked citam tie pribehy,tak lutujem niektore zeny...a potom aj deti...a jasne,uz s tym nic neurobim...co uz teraz budem do toho sprtat...ved to je zbytocne...

mimi.a

mariaa.. hm.. inak, ten tvoj zamestnavatel je riadny sviniar, ked sa znizil k takemuto comusi. Ja som si papiere na rozdiel od mojho ex precitala riadne. A on, ked videl, ze to podpisujem, tak to podpisal tiez.. lebo bo lna to roky zvyknuty, ze ja vsetko prestudujem, premyslim a on uz len podpise:)) V tomto pripade zabudol, ze co je dobre pre mna, nemusi byt aj pre neho a potom si mohol uz len hlavu o stenu buchat. Ja to stale hovorim, ze pred kazdym podpisom si vsetko treba riadne precitat a radsej sa 2x blbo opytat ako 1x blbo dopadnut:) Teraz ti uz asi nic nepomoze, len sa na nich vykaslat, najst si inu pracu a hotovo. U takeho cloveka by som ja nepracovala ani minutu.

[zruseny12]

agina,asi tak ked ja tvrdim,ze som robila toto a toto a ludia citali nieco ine tak co si asi myslia,alebo ked poviem,ze som vyhodila ex z domu a v rozv.liste je napisane,ze odisiel sam...a vela inych veci tak ,ze ,co by si si Ty pomyslela?asi,ze klamem,nie?a nikdy nikto za mnou neprisiel a nespytal sa,je to pravda,alebo nie,len sa uskrnali popod nos.Az raz mi to ta dotycna povedala...mne sa to zdalo vsetko velmi divne,ale nejak som ani na rozv.list nemyslela...az jak mi to povedala ta znama,tak som si ho este raz poriadne precitala a bola som zhrozena,ale to bolo uz teraz asi pred rokom a ja som sa rozviedla uz ako som pisala na inej teme asi plus minus pred 17-nastimi rokmi.ale mna to stale prenasleduje...je to zlozite vysvetlovanie.Ja len chcem upozornit mlade dievcata aby si aj na take veci davali pozor,lebo sa to zda,ze nie je to dolezite,ako sa to zdalo mne,ale po rokoch vsetko moze byt inak,a ludia dnesnej dobe zneuziju vsetko proti tomu,aby tomu druhemu ublizili...

[zruseny12]

sak prave klaara,zneuzili to proti mne...mne ani nenapadlo,ze sa mi tiez moze take nieco stat,az jedna znama mi to povedala,co tiez robila tam,ze ukazali moj rozv.list...jednej osobe...a ta zacala roznasat,a ako poznam tu firmu urcite to nebola len jedna osoba.A to sa mi premietlo aj do rodiny,medzi kamaratky do vztahu a vsade...a zijem v malom meste...

[zruseny12]

tie papiere uz boli napisane od sudu,a ja som pravnicku nemala...to uz bolo po rozvode...viem,ze je to trosku chaos pre vas,lebo ja som tu prakticky zacala chodit koli zdraviu,a nakoniec tu pisem aj o svojich inych problemoch...