Zubar - 2. plomba - platenie

Príspevok v téme: Zubar - 2. plomba - platenie
asdfjklô

ahojte, chcela by som sa opytat: dajme tomu, ze zubar vam urobil plombu, vy ste si o tristvrte roka cistili zuby, tak ako vzdy, a ta plomba pri cisteni vypadla. tak ste isli teda hned k zubarovi, ze nech vam tam da novu. otazka: ma od vas pytat za tu druhu plombu peniaze??? nie je nahodou ta plomba nieco take, ako ked kupite tovar v obchode, ze je na nu dvojrocna zaruka, a teda do dvoch rokov podotykam, vid realita, po tristvrte roku)za tu plombu by ste nemali platit???
ak mi vie niekto poradit, vopred dakujem.

vecernica

Ozaj ake su ceny blomb? Odomna che lekarka len za bielu blombu asi 400sk. Za amalgam neche nic.Trištvrte roka je asi moc vela na reklamaciu.Skus zmenit zubarku, od jednej zubarky mi vecne vypadavali blomby, a ina to vied dobre urobit.

aduliena

Podľa mojich informácií od zubárky je záruka na plomby 6 mesiacov.
Mifor, kde to žiješ? Dnes sa už platí za všetko. Ak chodíš na preventívky, platíš len istú časť zo sumy, ak nechodíš, tak si platíš všetko v plnej výške.

aljoska

to by zujímalo aj mna.Mne sa to presne stalo a to som ju nemala možno ani pol roka.Ale kedže sa neviem ohlásiť,tak som si poslušne zaplatila aj tú druhú plombu i ked si myslím,že nejaká záruka by tam mala byť.Teraz trpnem aby zasa nevypadla.