Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

nikolettta

HM :( aha no ...áno sexujem mám 23-ročného chalana a ja som na svoj vek dosť vyspelá ale tak máš pravdu a dakujem

jankaaaaaaaa

a to uz v 14 rokoch preboha sexujes ze ti treba antikoncepciu a este k tomu hormonalnu??, v tych tabletkach je take vysoke mnozstvo hormonov ze lekar ju len tak ziadnej zene na poziadanie nepredpise. na taku silnu hak musi byt dovod a ty si ju naordinujes sama a este v takom veku

nikolettta

aha,no dakujem pekne .no od kedy ju užívam mi býva veľmi často nevoľno a krámy mi trvajú už jedenásti deň

jankaaaaaaaa

neziaduce a vedlajsieucinky mas popisane v pribalovom letaku. antikoncepcia je na predpis a ziadny lekar by ti taku silnu antikncepciu nepredpisal v takom veku lebo je nato naozaj dovod. prestan ju uzivat cim skor

jankaaaaaaaa

si nrmalna? okamziteju prestan uzivat. uzivas najsilnejsiu hak bez lekarskeho vysetrenia a este k tomu v 14 rikoch?? ked ju budes dalj uzivat bdes mat naozaj velke problemy s vyvinom a s celym oranizmom a menstruacnym cyklom

nikolettta

ahojte,mám len 14 rokov a už som začala brať Minervu.Môže to mať preto nejaké iné účínky?Začala som v prvý deň menštruácie a tá mi trvá od wtedy už 11 deň.Môže to byť kôli minerve?