Rozna velkost a vlacnost penisu v klude

Príspevok v téme: Rozna velkost a vlacnost penisu v klude
fero11

Zaujimalo by ma ci je normalne ak velkost penisu v kludovom stave, teda bezne v priebehu dna, sa meni. Proste niekedy ho mam takeho vacsieho a volnejsieho, visi dole a inokedy ho ledva najdem. Proste je niekedy taky uplne zatiahnuty dovnutra a strasne taky stuhnuty.
Vsimol som si aj miesky ci ako sa to odborne povie - ze tie su tiez niekedy take uvolnene spustene dole a niekedy uplne zcvrknute a nacapene dovnutra (ako keby im bola zima).

Proste ma to sere, lebo normalne ho mam v klude taky normalny ze by som sa za neho nehambil, pripadne az chvalil :) (v pohotovosti je tiez OK velkost) ale niekedy sa skoro hambim vyzliect pred priatelkou alebo niekde v sprachach.

Je to normalne?

A este nechapem ze pri velkom fyzickom vypati, ako ked beham ale 30 minut v kuse alebo ked plavam, cvicim, tak potom ho mam tiez vzdy taky zcvrcknuty aj s vajciami. - a toto uz celkom nechapem lebo ved ked sa hybem, tak krv prudi silnejsie, tak by mal byt vacsi, nie???

fernet

to mate dobre a co mam ja povedat mne meria ked mi stoji 13cm nikdy nechcem mat sex ani nebudem :( mam 19rokov a uz mi ani nenarastie :(

hrx...

Staci vysvetlit priatelke teoriu "mäsák" a "krvák" =) ! Proste su 2 druhy... prvy pripad je v klude stale vacsi takze pri erekcii az tak neprekvapi. No a v druhom pripade je v klude maly, ale ked sa s nim kočka trochu pohra tak pekne okuzli ako narastie ;) lolz

lihoiuer

Ja mam podobny problem.Mam 18 a v klude je moc maly, az tak,ze sa hanbim zobliect pred mojou priatelkou,ale pri erekcii mam ho 19 cm. Ale napriek tomu mi to vadi.
Chcel by som aby bol aj v pokoji taky vecsi. Da sa to ? Nejake cviky, na lepsie prekrvenie penisu, to by mohlo fungovat, nie?

fero11

No ja som vedel ze je dolezita velkost pri erekcii. Aj s tym stresom, ked som bol vo velkom strese (velky strach z niecoho, na skuskach..) tak to bolo vidiet aj na pindikovi :) Ale nechapem to s tym cvicenim alebo behanim - to by som si rad vysvetlil