Chalani,Prečo Nechcete Dievčata Čo Maju KG.Navyše?

Príspevok v téme: Chalani,Prečo Nechcete Dievčata Čo Maju KG.Navyše?
buli.18ročna

*Chalani,prečo nechcete dievčatá čo majú to kilečko navyše???
Viete ja mam 18r. výška 170cm a váha:!!90kg!!
Už odmalička som bola pri-sebe,preto sa mi deti už od škôlky posmievali,a mala som s toho depky,nechcela som tam chodit...len kvoli tomu
Vysmievanie trvá až do dnes,v inej forme napríklad,chlapci na mna nezazeraju z usmevom že ma chcú
ale s úsmevom že ma ponižuju smeju sa mi,dokonca až raz k tomu došlo že ma podkli,hodili mi tortu di tvare
CHALANI PREčO TO ROBITE TAKYM BABAM čO MAJU KILO NAVYšE??
AKO SA DA V MOM PRIPADE SCHUDNUT? MALA SOM ANOREXIU,A TERAZ MAM BULIMIU PRIBERAM STALE.
A hanba mi som panna a ešte som s nikým nechodila,a dokonca ani pusa nebola,tak po tom túžim,ale asi to už nikdy nezažijem.
PROSIM VAS O POMOC,RADY,NO čOKOLVEK,DAKUJEM VOPRED KAžDÉMU *

bibuskaaaaaa

anulik: neda mi nereagivat... nadvaha 30 kil??
preco si myslis ze 18rocne dievca by malo vazit 60 kil?? nie je skor dolezitejsie ako vyzera, myslim celkovo postava? prepac ja mam 74 kil a som stihla ako prutik, nosim velkost oblecenia 36, a teraz mam chudnut kvoli tomu lebo nemam 60 kil? je to nezmysel co pises, nevravim ze je to normalne ked ma mlade dievca 90 kil, ale predstava ze dievca moze vyzerat dobre len vtedy ak ma 60 je rovnako hlupa...

cernicam

len chudaci chlapi sa mozu vysmievat s dievcat co maju nadvahu keby radsej najprv pozreli na seba ako vyzeraju co povedcsune fuuj

lek

Ze kilecko navyse? Ved ty mas 30kil navyse. Hmm.. ak ti to vadi tak tu prestan vyrevovat a zacni s tym nieco robit. "Cica nezer :-)" Moja mila od vzduchu sa nepribera. Zacni pohyb, sport, miesto reznov grecke salatiky a tak.. budes to mat zo zaciatku tazke, no ked uvidis prve vysledky bude to uplne super, chce to len a len pevnu volu.. takze tak. Novym oblecenim a namalovanim toho moc nevyriesis... sebavedomie ti najviac stupne az ked sama nieco dokazes zo sebou spravit.

Majo11

Moja, praveže ja zas poznam chalanov ktory maju radi skor baby pri sebe a dokonca ich aj nosia, tak by si sa možno citila aj fajn, kralovna na krku

D_nika

ahoj buli, pocuj, nerob z toho taku dramu.. ja som rovnaky pripad ako ty, dokonca mam len 165 cm a vahu zhodnu s tvojou (a som o dva roky starsia). tiez som trpela depresiami z vysmechu a aby nebolo malo, tak sa k tym sviniam, co mi hovorili, aka som tucna pridal aj moj foter, cize vies si predstavit, kolko som sa naplakala... viem, ake to je tazke. viem, ze diety nezaberaju a ak ano, tak len na chvilku. ak ti mozem poradit, ja som skusila 90 dnovu dietu (najdes tu na fore o tom prispevky, ak by si chcela, poslem ti oskenovanu knihu, len tu nechaj na seba nejaky mail) a aj som zhodila, potom som sla do anglicka a vratila som sa taka, aka som bola predtym. pred troma mesiacmi som si stretla jedneho chalana, je mi s nim uzasne, ani nahodou mi ani raz za celu dobu ani len nenaznacil, ze by mu moje "kilecka navyse" vadili... staci len najst toho praveho ;-) dufam, ze on nim je, pretoze je neskutocne zlaty.. uvidis, aj pre teba sa ten pravy najde a ak mam byt uprimna, uvidis, ze to bude vtedy, ked to budes najmenej cakat... ako u mna :)) dovtedy sa zabavaj, isto mas mnoho kamaratok a znamych... nedaj sa zdeptat, najdi si nieco, v com si dobra a uvidis, ze ta to bude naplnat :) pre mna vzdy boli utechou knihy napriklad :) teraz je to moj priatel.. drzim palce, ak by si sa rozhodla pre dietu, len sa mi ozvi :) mozme sa podporovat.. ps - bez pohybu to nejde, to som zistila aj ja... neviem, ako si na tom s cvicenim, ale ver tomu, ze ak by si sa zacala viac hybat, tie kilecka by sa skor rozpustili... ide leto, skusme so sebou nieco urobit :)) drzim palcek :))

ax jaj

ale prosim vas zo sto % chalanov chce 50 chude baby a 50 tlstejsie.treba si len najst toho praveho ... napr ja som chuda mam 165 cm a 46 kg ale zatial som sa stretla s chalanmi co mi povedali ze nech priberem lebo baculky su chutnejsie... to je individuaaalne

llucia

Ahoj, ja som svoj prvy ozajstny bozk dostala v 20 a co teraz? mam priatela ktory chcel vzdy barbinu, krasnu vysoku styhlu a teraz ma mna, nikdy si nevedel predstavit ze bude raz mat silnejsiu babu.....,mala som problemy s jedenim, a prestali az teraz ked ma jeho,konecne jem normalne, hybem sa a chudnem,sice pomaly ale ide to, tak to skus a mozno sa podari aj tebe,len sa lutujes a zhadzujes sama seba,zacni si vazit samu seba a pojde to.vela zdaru