kde sa zoznamit?

rodrigez

JJ... priklanam sa ze azet nie je ten najvhodnejsi sposob... aj ked ja som sa tam zoznamil s par fajn babami, aj sme spolu chvilu fungovali, ale to bola skor velka nahoda... Urcite je lepsie sa zoznamit inde. Nemusi to byt akurat diskoteka, tie ani ja nenavstevujem, skus nieco ine. Mozno pohodovejsi klub, alebo podnik, kde nechodia vyfinteni ludia. Ja mam na to super podnik v BA. Navstevuju ho prevazne studenti a "sportovci" co studuju na ftvs... proste pohoda, velmi malo idiotov tam clovek stretne, aj ked urcite su aj tam. Hlavne ziadne steklicky a minisukienky co je absolutna parada...

barbinka

takže na azete (tým myslím aj rôzne iné chaty) : proste by som si s nikým nevypisovala. myslím s cudzím. som na azete, ale nikomu neodpisujem, len svojim kamarátom, ktorých poznám aj z videnia a nie iba cez net. ostatných mám na háku. nezaujímajú ma. s niekým si píšeš a len si toho človeka idealizuješ, ale vôbec ho v skutočnosti nepoznáš. proste žiadne stretávanie sa u mňa neprichádza do úvahy. ako ja mám priateľa, ale aj keď som nemala, tak nikdy som sa týmto spôsobom nezoznamovala. mám 24 rokov. a diskotéky: chodia tam skazení ľudia, ktorí sa potrebujú ukazovať novým oblečením, sexi lookom, povrchní Ľudia. myslím tých pravideľných. nevravím o tých, čo sa chodia sem tam zabaviť. lenže 90% ľudí tam chodí slintať nad telom. proste na diskotéke toho človeka nespoznáš. a vlastne ani nevieš ako vyzerá. lebo väčšinou tam vyzerajú všetci dobre a na ďaľší deň sa stretnete a sa ho zľakneš. takže to je môj názor.

vanilyeyes

no ja som sa so svojim terajsim priatelom zoznamila cez net (ale nie cez azet - ale cez Mirc alebo nejak tak sa to volalo) a sme spolu uz skoro 4 roky. Na azete je ozaj vela uchylov, ale najde sa tam aj par normalnych a fajn ludi. Ale ak nechces riskovat - tak neriskuj :) Skus ist s kamoskami niekde na vylety, do kina alebo sa prihlas na nejake "kruzky" (alebo ako to nazvat) - na tanec, jazykovka, .. na nieco, co ta bavi a je to aj dobra prilezitost niekoho stretnut...

kamoska

Na azet som vyse dvoch rokov a je tam skutocne strasne vela uchylov, potom je tam vela zenatych a zadanych , ktori si hladaju milenku, ale babe povedia, ze to myslia vazne a vlastne iba nahodou zistis, ze je vsetko inak. Neviem kolko mas rokov, ale "čistej" dušičke môžu známosti cez azet iba ublížiť...

tuti

ahoj. no ja som chalan. co sa tyka tvojich otazok, myslim, ze sa urcite da na azete najst niekto normalny, ale musis si davat pozor, lebo zaroven sa ti ozve aj kopec magorov. Inak ani ja neviem, kde sa da zoznamit, alebo to mozno neriesim, lebo zoznamit sa da hocikde, len treba byt trpezlivy asi. Kym najdes spravneho