Tak ktore?Pomozete?

arcichadka

no moj otec je architekt tu na slovensku a nechcem sa chavlit alebo co ale len radim..myslim ze architekti dobre zarabaju...a jeho to aj bavi...staci ked si spravis dobre meno a ponuky sa zacnu sypat...ucenie nie je prehnane narocne...

spagheta

no zavysi od talentu..vybrala si si dobre tazke smery!na kazdom je makacka...na archutekture budes rizovat ako o zivot,budes mat strasne vela projektov...mojej segre z toho neraz praplo!ale urcite menej ucenia ako na medicine...architektura ja aj urcite viec kreativna a asi aj prespektivna do buducnosti-u nas...

wowo

s praxe ti poviem ,,vyskum je dost na slovensku robit iluzia..Nie su tu peniaze na kvalitny vyskum.Vsetko uz bolo urobene v USA.Lespie je to v cechach.Medina? ..sluzba,,rehola,,stale ucenie plat zacinajuceho lekara 10 tis..a potom tak do 19, po 10 rokoch po 2 atestaciach...Architektura ,,vid moji bratranci..prachy nad 150 tis mesacne minimalne.(dizajnerka krciem v Prahe).Musis sa rozhodnut ci sluzba humanizmu ci ,krasa ciar:) architekta:)Menej ucenia je rozhodne na architekture. a lahsi zivot.