PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

kamilla

V nejakom článku som tuším čítala, že optimálne je, ak by človek vypil denne okolo 2,5 litra tekutín, teda nie je to len voda, ráta sa tam aj káva, čaj a podobne. Takže to nie je ani nejak veľa

lexxa

Teraz je toho toľko na výber, že až :) Je ale niečo čo vám žienky pomohlo zlepšiť kvalitu pleti alebo teda pokožky? Lebo celkom ten názor, že piť veľa vody, aby bola dostatočne hydratovaná, to je také že koľko litrov? Aby som si neodpálila aj obličky a aby sa to aj na pokožku naviazalo, to asi nie :)

Elizabet22

No a ako to dopadlo, co uzivas? Pozrela si si zlozenie oboch doplnkov ktore mas a podla toho si sa nejako rozhodla? Sak ved ono by sa ti nic z toho nepokazilo, keby si sa najprv rozhodla pre jedno a potom pre druhe :)

Lentilka4

To podla mna zalezi od zlozenia a zloziek. Ak sa opakuju, tak asi to bude tak, ze cele mnozstvo telo proste nebude vediet spracovat a tak je asi lepsie ak si kupis jeden produkt, ktory bude obsahovat vsetko, co by si chcela

kajomija

aha rozumiem, tak asi bude lepsie uzivat len jedno a potom druhe :) nech aj telo nedostane sok z tolkeho dobra co pre neho zrazu robim :)
vy asi teda mate viac skusenosti s takymto uzivam roznych doplnkov :) a to sa teda ani nemoze stat, ze ked je pri kazdom urcena denna davka a skombinujem ich aj tak telo prijme len cast z toho a nie vsetko?

kamilla

Akurát som sa na to chcela opýtať. Vo všeobecnoti by to malo byť tak, že telo vie z istých látok prijať a spracovať len nejaké to optimálne množstvo a všetko navyše vylučuje. Potom by to ale znamenalo, že vyhadzuješ pri predávkovaní peniažky do luftu

Elizabet22

Myslim, ze mozes byt kludna. Ono tie produkty su od rovnakej znacky, a kombinacia doplnkov nijako neskodi. Skor ze ci toho uz nebude vela na tvoju plet a tak celkovo. Ci sa ti to stihne vstrebat a tak. Aby si zbytocne nevylucovala z tela, lebo to nestihne spracovat, vies co myslim? :)

kajomija

myslite, ze takyto antioxidant sa moze kombinovat aj s inymi produktami? napriklad s kolagenom? dostala som ako darcek kolagen, len uzivam uz tento vyzivovy doplnok, tak ci je to v poriadku.

ZuZaNa157

mamina kamoska ho uziva a teda ta ma plet ako mlade dievca. je pravda sice, ze pocas dna pije velmi vela vody a aj tymto sposobom zrejme dostatocne hydratuje plet zvnutra a dopomaha si aj tymito kapsulkami :)