PORADI NIEKTO 40-TNICKE AKO OMLADNUT ???

daniela2

ahojte,
ja som si všimla, že ľudia, ktorí majú veľa pohybu a športujú aj keď sú starší, vyzerajú na menej rokov, než koľko majú. Minule som stretla 56 ročnú ženu s vnúčaťom, ale to som ani veriť nechcela, že to je jej vnúča a nie vlastné dieťa....tak dobre vyzerala, ako nejaká pred štyridsiatkou....
Hovorila, že miluje prácu v záhradke a pravidelne hráva tenis.

ivenqua

tak na toto by som aj ja potrebovala nejaky recept, viete mi nieco ucinne poradit? uz som vselijake kremiky vyskusala, no vsetko som po case hodila do kosa, lebo to nestalo za nic a este som sa k tomu aj riadne vyhadzala. budem rada, ak mi zienky nieco poradite, dakujem.

Hani123

Tabletky som nikdy žiadne nebrala. Mne dobre funguje hyalurónové sérum. A po 35 samozrejme kvalitný denný a nočný krém. Pleť musí byť hydratovaná. Je pravda, že na mnohých ženách je ten vek vidieť viac, a na iných zase oveľa menej.

crocinka

je mi to jasne, ze sa tomu nevyhneme ale niektore zeny uz fakt v 40tke vyzeraju dost staro a tomu sa chcem vyvarovat a aspon trochu to oddialit. kamaratka mi vcera spominala aj nejake tabletky, ktore dopomahaju k spomaleniu starnutia, take niktora z vas neuziva??

AAlenkaa

Mne pomáha kvalitný spánok a raz do mesiaca pôst minimálne 36 hodín. Po tom pôste je pleť vždy krásne vypntá...nehovoriach o benefitoch na zdravie. Čo sa týka kozmetických prípravkov, ja uprednostňujem prírodnú starostlivosť.

Anettisa

Súhlasím, pohyb, pitný režim a zdravá strava prispievajú k dobrej pleti. Samozrejme nejaký ten na vrásky krém kľudne. Ale starnutiu sa nevyhneme

Inge

Ja budem mať tento rok tiež 40tku a na udržanie mladistvého vzhľadu mi pomáha hlavne piť veľa vody (minimálne 2 litre), pravidelný pohyb a kvalitná kozmetika - už pár rokov preferujem prírodnú. Konkrétne mám veľmi dobrú skúsenosť s touto radou eshop.nobilis-tilia.sk

crocinka

ahojte :) tuto temu som sa rozhodla ozivit z toho dovodu, ze kazda zena chce byt krasna aj vo vyssom veku a preto by som bola rada, keby sme si tu podiskutovali o produktoch, ktore pomahaju na spomalenie predcasneho starnutia. budem rada, ak mi napisete svoje tipy a rady ;)

susana2

Veľmi dobre na pleť pomáha príroda ak vieš čo použiť :) www.lissett.sk tu sú niektoré recepty ktoré som skúsila, malo by to byť dlhodobo veľmi prospešné, tak som zvedavá aj keď neviem čo čakať keď to bolo zadarmo.