Zenska prostata..

Hugo147

omg panca, citam to po rokoch co si pisala a musim sa riadne smiat z teba,hras sa na mudru, teda hrala si sa a pisala odveci...hadam uz vies, ze zenska prostata existuje a ta tekutina je ejakulacia :-D

danuska123

ked tu vravis alfka o tom ze z teba strieka voda tak ano je to ta zenska ejakulacia.podla mna je to zenska prostata pocula som o tom a nemaju ju vsetky zeny.a tie co maju tak striekaju...neviem si to inak vysvetlit odkial by sa im nabralo tolko vody a hlavne kde by sa uskladnovala ked nie tam...

emanuel

ahojte. chcel by som sa predsa len spytat este raz..niekde som pocul..moznoze sa mylim, ze zeny prostatu maju..dokonca sa mi zda ze to hovoril prof. Traubner. Samozrejme je to len moja domnienka, nechcem mu krivdit :). Takze moja otazka znie..maju hu len muzi alebo aj zeny?.

alfka

dakujem panca... praveze uz beriem tretie balenie, a som aj bola u gynekologa, a povedal ze mozno je to tym, ze som mala infekciu pred dvoma mesiacmi a nedoliecila som to.. tak mi predpisal vaginalne lieky, a ak sa to po nich neupravi, tak asi zmenim HAk..

panča

nasla som si to..ale nie je to ejakulacia (iba ma na nu vplyv mechanicke drazdenie). Co sa tyka toho, ze si prilis vlhka pri uzivani HAK, je to ta lepsia stranka. Vacsinou je tam opacny problem (suchost a bolest). Pises, ze si len zacala brat HAK -je to nova vec pre telo, musi si zvyknut. Ak sa to do 3 mesiacov neupravi, tak sa porad s gynekologom o zmene tabletiek

alfka

prave som trosku citala o tom na internete, a ked si das do vyhladavaca "zenska prostata" tak zistis ze ju maju skoro vsetky zeny.. je to vlastne zenska ejakulacia, a ide o to, ze som zacala uzivat HAK a pri opakovanom sexe zo mna vyteka priesvitna tekutina, a je mi to dos neprijemne, lebo sa neda pokracovat potom, a priatel neciti ziadne trenie.. co mam robit?