Pomoze na jazvicky laser?

stix

no nepamatam si presne ale myslim ze sa uvadzalo pol roka vyhybania sa priamemu slnecnemu ziareniu... za negativne povazujem to ze nik ti negarantuje ze po tomto zakroku budes vyzerat ako babika - teda ze tvoja plet bude uplne hladka, totiz je to skorej o ZMIERNENI tychto jazviciek ako o ich odstraneni... takze si musis premysliet ci ti to stoji za to

miska15

a poznas niekoho komu to prinieslo zelany vysledok, lebo co som ja hladala, tak niektore reakcie ma dost zaskocili

stix

osobne zatial nie, ale zaujimal som sa o to, pretoze som tiez nad niecim podobnym uvazoval.takze ti to trochu objasnim: ako som povedal, aby si to mohla podstupit musis mat akne uplne vyliecene. tato operacia ti tie jazvicky uplne alebo aspon ciastocne odstrani.... myslim ze za zmienku stoji aj to ze dost dlho budes mat po operacii podrazdenu pokozku, teda cervenej farby, a dost dlhy cas sa musis potom aj vyhybat slnecnemu ziareniu

stix

ak myslis jazvicky po akne tak laser by mal pomoct, musis vsak brat na vedomie dve veci - za prve si ten zakrok budes musiet v plnej vyske uhradit - pretoze sa jedna o esteticku upravu, a za druhe sa tento zakrok sa da vykonat iba ked mas akne vyliecene, ostali ti iba tie jazvicky