Make up na zmiesanu plet

Príspevok v téme: Make up na zmiesanu plet
laurikaa

Rozmyslam ze si kupim novy make-up..Mam 15 a plet nie zlu,ale obcas predsa len nejaka vyrazka .Problemom je vsak ze ju mam nejednotnu..Lica take cervensie a dokonca okolo obocia a na brade supinky ..NO tak hladam nejaky make-up .. Nepouzivam ho moc,ale predsa len kazdy den ,lebo bez neho sa citim zle:) Tak nejaky okolo 200sk ..iste uznate ze si nemozem dovolit make up za 1000.. No mam vyhliaute tieto: co na ne poviete? mate niekto?
-Maybelline AFFINITONE
-Rimmel COOL MATTE
-Maybelline SUPERSTAY SILKY..
prosim nejake rady:)

angeles

make-up affinitone je strasne vodový, on sa ani ako make-up ratat neda...vobec nekryje...
s tym cool mate som ja bola velmi spokojna ale len v zime, na jar leto nie...
M- superstaysilky som skusala len vzorku ale tiez rozmyslam ze si ho kupim...vynikajúci je M-matte mouse lahky a fajny make-up dobre kryje

veronika

no ja mam tiez 15 ale aj nejake tie vyrazky ale jednoznacne odporucam znacku lirene a make up shiny touch..stoji 220 sk a odtien natural absolutne nie je vidiet..zaroven dobre kryje a este k tomu na slnku su vidiet take pekne trblietky malicke akoby..proste ta plet tak ziari..odporucam..

lili2

Ahoj. Ja som si kupila M-Superstay silky...ten si nekupuj.. asi po dvoch mesiacoch odtien stmavol...dost podstatne. K ostatnym sa neviem vyjadrit